Bezprzewodowy kontroler Xbox w nowej edycji specjalnej Sport Red

Bezprzewodowy kontroler Xbox w nowej edycji specjalnej Sport Red

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
15:44
06.02.2019
1306 wyświetleń

Microsoft wprowadza na rynek nową wersję kontrolera bezprzewodowego Xbox, inspirowaną ubraniami sportowymi i aktywnym stylem życia. Bezprzewodowy kontroler Xbox – edycja specjalna Sport Red to drugi kontroler spod szyldu Sport Series. Aby jednak mógł emanować energią, musi być najpierw naładowany. Za to odpowiadać będzie utrzymana w tej samej stylistyce podstawka ładująca.

Sport Red Special Edition Xbox Pro Charging Stand to stacja ładująca zbudowana z tych samych wysokiej jakości materiałów, co kontroler Xbox. Edycja specjalna utrzymana jest w identycznej kolorystyce i idealnie dopasowuje się do nowego kontrolera, choć de facto jest kompatybilna ze wszystkimi kontrolerami bezprzewodowymi Xbox. Jej premierę w USA zapowiedziano na 1 maja tego roku, a cena wynosić będzie 49,99 USD.

Sport Red Special Edition Xbox Pro Charging Stand

O ile nie wiemy, co ze stacją ładującą, o tyle na polskim rynku dużo szybciej - bo już za niecały miesiąc - możemy spodziewać się wydania samego kontrolera.

Uzbrój się w kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox w wersji specjalnej Sport Red w kolorze jaskrawej czerwieni z metalicznymi akcentami i gumowanymi uchwytami z fakturą w kształcie diamentów, która zapewnia większy komfort. Korzystaj z niestandardowego mapowania przycisków i podłącz dowolny, zgodny zestaw słuchawkowy z 3,5-milimetrowym wejściem stereo. Dzięki technologii Bluetooth® możesz grać w swoje ulubione gry na komputerze i tablecie z systemem Windows 10.
– Microsoft

Bezprzewodowy kontroler Xbox – edycja specjalna Sport Red współpracuje z Xbox One X, Xbox One S, Xbox One i Windows 10. Jego cena na polskim rynku wynosi 259,00 zł.

Bezprzewodowy kontroler Xbox – edycja specjalna Sport Red

Datę premiery kontrolera wyznaczono na 5 marca tego roku, a już teraz można go zamówić w przedsprzedaży.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/accessories/controllers/sport-red-special-edition

Polecamy również w kategorii Xbox One