Acronis True Image kompatybilny z Windows Vista

Acronis True Image kompatybilny z Windows Vista

 Adam Stępień
Adam Stępień
00:00
07.02.2007
10030 wyświetleń
Firma Acronis poinformowała o dostosowaniu swoich produktów przeznaczonych na komputery klienckie do pełnego wspierania systemu Windows Vista, tj. Acronis True Image 10 Home i Acronis True Image 9.1 Workstation.

”Acronis może się pochwalić długoletnią historią wspierania wszystkich systemów operacyjnych Microsoftu, i w pełni zamierza kontynuować tę tradycję” - powiedziałem CEO firmy Acronis, Walter Scott. ”Microsoft jest ważnym partnerem Acronisa i jesteśmy dumni z naszej rozległej historii i współpracy. Acronis brał udział w debiucie Virtual Server 2005 R2.Jak najbardziej chcemy nadal utrzymywać nasze bliskie relacje.”

Rodzina produktów Acronis True Image to pakiet usług umożliwiający tworzenie wiernych obrazów partycji, zawierających wszystkie zawarte na nich dane, włącznie z systemem operacyjnym, zainstalowanymi programami i wprowadzonymi ustawieniami. Oprogramowanie umożliwia wykonywanie takich kopii zapasowych i ich odtwarzanie w przypadku utraty danych bądź awarii zarówno w scenariuszu systemów fizycznych, jak i wirtualnych.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://biz.yahoo.com/prnews/070206/sftu028.html

Polecamy również w kategorii Windows Vista