3DMark, PCMark i PowerMark - aktualizacje dla Windows 8

3DMark, PCMark i PowerMark - aktualizacje dla Windows 8

 Autor nieznany
Autor nieznany
11:14
14.09.2012
1875 wyświetleń

Uaktualniania aplikacji w związku z nadchodzącą premierą ciąg dalszy. Następny w kolejce - Futuremark - poinformował, że wszystkie aktualnie rozwijane benchmarki 3DMark, PCMark i PowerMark uzyskają zgodność z systemem operacyjnym Microsoft Windows 8.

PowerMark 1.2.0 nie wymaga żadnych działań dodatkowych i już po instalacji jest gotowy do współpracy z nowym systemem. 3DMark 11, Vantage i 2006 potrzebują doinstalowania składnika SystemInfo w najnowszej wersji 4.11. Z kolei w przypadku PCMark 7 platformy z procesorami Intel Sandy Bridge i Ivy Bridge mogą uzyskiwać nieco gorsze wyniki wydajności, co jest spowodowane niedopracowanymi sterownikami i problemami podczas testu sprzętowej akceleracji dekodowania wideo.

W nadchodzącej w październiku aktualizacji dla wyżej wymienionych aplikacji będzie domyślnie zaimplementowany SystemInfo 4.11, zatem także i one będą mogły być wykorzystywane od razu po zainstalowaniu na dysku.

Nieco starszy PCMark Vantage uzyska pełną kompatybilność z Windows 8 przy okazji październikowej aktualizacji tego oprogramowania, natomiast PCMark 05 jest już nierozwijany od czasów Windows XP, zatem nie ma szans na dostosowanie go do pracy z najnowszymi okienkami.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.futuremark.com/benchmarks/windows8

Polecamy również w kategorii Oprogramowanie