Znamy już tegorocznych zwycięzców Microsoft Store App Awards

Znamy już tegorocznych zwycięzców Microsoft Store App Awards

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 5/31/2022, 1:49 PM

Liczba odsłon: 2243

Microsoft opublikował wyniki konkursu Microsoft Store App Awards, w którym użytkownicy mogli nominować i głosować na najlepsze aplikacje w kilku kategoriach (Microsoft Store Community Choice Awards). Oprócz tego wyłoniono też najlepsze aplikacje według samego Microsoftu (Microsoft Store Editor’s Choice Awards).

Microsoft Store Community Choice Awards

Narzędzia — ShareX i Speedtest by Ookla

Kategoria "Narzędzia" uwzględnia aplikacje, które pomagają zautomatyzować zadania, diagnozować problemy, nagrywać lub udostępniać ekran, nawigować po sterownikach i nie tylko. Kiedy używasz tych aplikacji, są one nieodzowne.

Zarządzanie plikami — Files i Rufus

Aplikacje w tej kategorii pomagają zarządzać plikami na waszych PC z Windows, wyświetlając i sortując, edytując metadane, konwertując, kompresując i robiąc wiele innych rzeczy. To te, o których mówiliście nam, że są dla was najważniejsze.

Otwarta platforma — Auto Dark Mode, EarTrumpet i ModernFlyouts

Windows to platforma otwarta na innowacje. Wiemy, że nie każdy klient używa Windowsa w ten sam sposób — niektórzy chcą modyfikować różne części UI albo ułatwić sobie dostęp do niektórych funkcji. Są to aplikacje, o których mówicie, że zamieniają Windows w wasz Windows.

Microsoft Store Editor’s Choice Awards

Specjalne wyróżnienie — Talk for Me

Talk for Me została zaprojektowana, by "dać głos tym bez głosu". Podoba nam się, że aplikacja zawiera prosty, ale niezwykle użyteczny design dla docelowych odbiorców i że jest tak ważna dla użytkowników.

Pozostałe wyróżnienia Microsoftu otrzymały Disney+, Spotify, Canva, Wondershare Filmora, LiquidText i Discord.