Xbox Elite Wireless Controller Series 2 oficjalnie zapowiedziany

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 oficjalnie zapowiedziany

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 6/9/2019, 11:27 PM

Liczba odsłon: 1663

Jako że miało też być dzisiaj trochę więcej o sprzęcie, to i do tego tematu wracamy. Po zapowiedziach rozszerzeń dla Gears 5 wyświetlony został zwiastun kontrolera bezprzewodowego Xbox Elite drugiej generacji, czyli Xbox Elite Wireless Controller Series 2. Zdaniem Microsoftu jest to najbardziej zaawansowany kontroler na świecie, teraz jeszcze bardziej elitarny, gdyż został przeprojektowany od początku do końca. Ma zapewniać wyższy poziom kontroli dzięki odświeżonej mechanice i nowym pokryciom uchwytów. Pojawi się też więcej opcji personalizacji. Kontroler będzie oczywiście współpracował z PC i konsolą Xbox. Przedsprzedaż na xbox.com już ruszyła.

Jako że na pokazie E3 gry, usługi i sprzęt przeplatają się ze sobą, oglądamy kolejne zwiastuny: Dying Light 2 zapowiedzianego na wiosnę 2020 r., LEGO Speed Champions jako rozszerzenia dla Forza Horizon 4, dostępnego od 13 czerwca, gry mobilnej Gears POP!, nowego DLC od Xbox Game Studios - State of Decay 2: Heartland, dostępnego od dziś, japońskiego free to play Phantasy Star Online 2, Crossfire X na Xbox One, Tales of Arise w stylu anime, Borderlands 3 z datą premiery 13 września 2019 roku oraz Elden Ring od Bandai Namco Entertainment i Fromsoftware.

Kontrolerowi na pewno poświęcimy więcej uwagi w najbliższym czasie!

Więcej o kontrolerze przeczytacie tutaj: Elitarny pad wskoczył na wyższy poziom. Poznajmy bliżej kontroler Xbox Elite 2.