Microsoft rozpoczyna wdrażanie Eksploratora plików z zakładkami

Microsoft rozpoczyna wdrażanie Eksploratora plików z zakładkami

Autor: Mateusz Miciński

Opublikowano: 10/5/2022, 10:33 AM

Liczba odsłon: 2814

Wczoraj wieczorem Microsoft udostępnił nową kompilację systemu Windows 11 22H2 w kanale Release Preview, oznaczoną numerem 22621.608. Zawiera ona długo wyczekiwane zakładki w Eksploratorze plików, sugestie działania dla numerów telefonu i dat, obsługę przepełnienia paska zadań i ulepszoną funkcję udostępniania w pobliżu.

Wydanie kompilacji z tymi funkcjami to także dowód, że już wkrótce kompilacja ta przejdzie z kanału Release Preview do publicznego. Tym samym wszyscy użytkownicy, którzy zainstalowali pierwszą dużą aktualizację 22H2, wkrótce mogą spodziewać się kolejnych nowych funkcji w Windows 11.

Windows 11 22621.608

Więcej o aktualizacji 22H2 dla Windows 11, a także o wszystkich najciekawszych funkcjach możecie dowiedzieć się dołączając do jutrzejszego BEZPŁATNEGO webinaru. Już o godzinie 10:00 poprowadzę webinar pod tytułem Pierwsza duża aktualizacja Windows 11 już jest! Poznaj najciekawsze nowości. Gorąco zachęcam do zapisów na stronie: 👉 https://onexgrouppl.snrpage.com/webinar-aktualizacja-windows-11

Nowości w buildzie 22621.608

  • Ulepszamy Eksplorator plików. Zawiera teraz karty ułatwiające organizowanie sesji Eksploratora plików, tak jak robisz to w Microsoft Edge. Na nowej stronie głównej Eksploratora plików możesz przypiąć ważne pliki, aby uzyskać szybki i łatwy dostęp. Korzystając z możliwości Microsoft OneDrive, możesz przeglądać działania swoich współpracowników na udostępnionych plikach. Dodano również spersonalizowane sugestie na podstawie Twojego konta Microsoft 365.
  • Dodano sugestie działań podczas kopiowania elementów. Na przykład, gdy kopiujesz numery telefonów lub przyszłe daty, dodano sugestie, takie jak nawiązywanie połączenia z Teams lub Skype lub dodawanie wydarzenia w aplikacji Kalendarz.
  • Dodano menu przepełnienia paska zadań. Pasek zadań oferuje punkt wejścia do menu, które pokazuje wszystkie przepełnione aplikacje w jednym miejscu.
  • Możesz teraz udostępniać na większej liczbie urządzeń. Możesz odkrywać i udostępniać innym urządzeniom, w tym komputerom stacjonarnym, korzystając z udostępniania w pobliżu.
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia