Microsoft To Do automatycznie wypełnia zadaniami listę "Mój dzień"

Microsoft To Do automatycznie wypełnia zadaniami listę "Mój dzień"

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 12/7/2022, 5:30 PM

Liczba odsłon: 1456

Microsoft ogłosił nową funkcjonalność aplikacji To Do, dzięki której lista "Mój dzień" będzie automatycznie wypełniać się zaplanowanymi na dzisiaj zadaniami. Początkowo zmiana będzie widoczna tylko dla części użytkowników, by później stać się szerzej dostępną. Jak to dokładnie działa?

Microsoft wyjaśnia, że dzięki tej nowej funkcji nasze zadania będą automatycznie trafiać na listę "Mój dzień" w oparciu o ich planowaną datę. Jednocześnie z listy nie znikną zadania dodane do niej ręcznie. Pomoże to nam trzymać rękę na pulsie i lepiej ogarniać nasze codzienne zobowiązania. Funkcja ta jest dodatkiem do istniejącej już możliwości ręcznego dodawania zadań do listy "Mój dzień". Aby uzyskać do niej dostęp, wystarczy otworzyć aplikację Microsoft To Do i kliknąć listę "Mój dzień".

Microsoft To Do - lista Mój dzień

Jeśli funkcja będzie już u nas dostępna, na stronie "Mój dzień" zobaczymy komunikat mówiący o tym, że zadania będą pojawiać się na liście zgodnie z ich planowanymi datami. Dodatkowo w okienku dialogowym znajdziemy link "Wyłącz to w ustawieniach", co umożliwi nam wyłączenie funkcji autowypełniania listy zadaniami utworzonymi w To Do bądź w innych zintegrowanych z nim aplikacjach pakietu Microsoft 365.

Microsoft To Do - lista Mój dzień

Microsoft wyjaśnia, że obecnie funkcja zaczęła być udostępniana 5% użytkowników i powinna trafić do wszystkich w najbliższych tygodniach. Jesteśmy pewni, że ta nowa funkcja pomoże użytkownikom pozostać zorganizowanymi i utrzymywać kontrolę nad ich zadaniami, a my nie możemy się doczekać, aż wszyscy nasi użytkownicy będą mogli ją wypróbować. Wyczekujcie wydania i dajcie nam znać w komentarzach, co myślicie o tej funkcjonalności — czytamy dalej w poście.