Microsoft Designer korzysta już z DALL-E 3

Microsoft Designer korzysta już z DALL-E 3

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 11/7/2023, 6:00 PM

Liczba odsłon: 736

DALL-E 3 to najnowsza wersja generatora obrazów AI, która trafiła do użytkowników premium ChatGPT, a także do wszystkich użytkowników Bing Image Creator i Microsoft Designer. Ten ostatni, nazywany PowerPointem na sterydach, pozwala tworzyć grafiki do użycia w social media i nie tylko. Teraz oprócz wykonania samego projektu AI będzie też tworzyć oryginalne ilustracje.

Microsoft Designer pozwala tworzyć eleganckie, profesjonalne i estetyczne treści bez konieczności posiadania profesjonalnych umiejętności. Dzięki leżącej u podstaw sztucznej inteligencji Designer upraszcza proces kreatywny. Możesz zacząć pracę z Designerem, po prostu opisując w okienku to, czego chcesz. Generatywna sztuczna inteligencja zajmie się resztą, dobierając obrazy, tekst, elementy wizualne i sugestie projektowe. Możesz dostosowywać rozmiar projektu do 20 różnych układów social media, takich jak Instagram, Facebook, LinkedIn i inne. Teraz wszystko to można wzbogacić świetnymi obrazami wygenerowanymi przez DALL-E 3.

Jesteśmy podekscytowani, ogłaszając, że uruchomiliśmy DALLE-3 w Designerze! DALL-E 3 to zaawansowany system AI, który generuje wysokiej jakości, dokładne obrazy na podstawie Twoich słów. To ulepszona wersja poprzedniego modelu z rozszerzonymi możliwościami Wypróbuj go! — pisze Microsoft. DALL-E 3 jest znacznie lepszy od DALL-E 2 w tworzeniu bardziej złożonych scen, np. z konkretnymi obiektami i relacjami między nimi. Lepiej radzi sobie także ze szczegółami anatomicznymi, takimi jak ludzkie dłonie. Efekty rzeczywiście robią wrażenie. Przykładowe grafiki i prompty można obejrzeć tutaj.

Źródło: https://twitter.com/MSFT365Designer/status/1721573166584037446