Future Decoded 2018 - co pokaże Microsoft w środę i czwartek?

Future Decoded 2018 - co pokaże Microsoft w środę i czwartek?

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 10/29/2018, 8:33 PM

Liczba odsłon: 962

Już w najbliższą środę Microsoft powraca z kolejną konferencją Future Decoded. Wydarzenie potrwa przez dwa dni (31 października - 1 listopada) i skupi się na dwóch zagadnieniach: roli sztucznej inteligencji w naszym społeczeństwie i transformacji miejsc pracy dzięki nowym urządzeniom. Krótko mówiąc - AI i Surface. Poznajmy szczegóły.

AI postrzegana jest jako główny motor napędowy kolejnej rewolucji przemysłowej. Microsoft zamierza poruszyć takie kwestie, jak: odpowiedzialne projektowanie i używanie sztucznej inteligencji, korzyści z AI dla firm, które wcześnie zaczynają adaptować tę technologię, czy wpływ AI na zatrudnienie, pracę i wreszcie sposoby pracy. Drugim ważnym punktem będą urządzenia. Jakie jest najlepsze urządzenie dla twoich pracowników lub aby ulepszyć twoje miejsca spotkań? Dlaczego 95% użytkowników Surface mówi, że ma odpowiednie narzędzia, by wykonać swoją pracę? - pyta Microsoft. Z panelu dowiemy się, jak ewoluowała linia produktów Surface, jak wspomaga klientów w ich cyfrowej transformacji i jak sale konferencyjne z technologią Microsoft 365 wspomagają pracę zespołów.

31 października (środa) dowiemy się wiele o praktycznej stronie cyfrowej transformacji napędzanej przez AI. Poranny keynote poprowadzą: Chris Bishop (Microsoft Research Cambridge), Cindy Rose (Microsoft UK), Jason Zander (Microsoft) i Michael Wignall (Microsoft UK). Następnego dnia, 1 listopada (czwartek) mowa będzie o AI w kontekście rewolucji przemysłowej, na progu której się znajdujemy. Poranny keynote poprowadzą Jenny Lay-Flurrie (Microsoft), Rt Hon Esther McVey MP (Secretary of State for Work and Pensions) i Satya Nadella (Microsoft).

Oba keynote'y odbędą się w godzinach 8:30 - 10 czasu polskiego i będzie można oglądać je w formie streamingu na żywo. Obserwujcie również nas na CentrumXP - o ważnych zapowiedziach i prezentacjach będziemy Was informować w aktualnościach!