Czat Bing ogólnodostępny na Chrome. Czat Bing Enterprise w Windows Copilot i Edge Mobile

Czat Bing ogólnodostępny na Chrome. Czat Bing Enterprise w Windows Copilot i Edge Mobile

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 8/28/2023, 8:00 PM

Liczba odsłon: 604

Czat Bing stał się właśnie szerzej dostępny. Mogą już z niego normalnie korzystać użytkownicy przeglądarki Google Chrome. Z kolei wersja z izolacją treści i ochroną prywatności — Bing Chat Enterprise — stała się dostępna w Windows Copilot dla Insiderów i w mobilnej przeglądarce Edge. Więcej szczegółów poniżej.

O pierwszych testach Bing Chat na Chrome dowiedzieliśmy się na początku czerwca, a już pod koniec tego miesiąca Microsoft poinformował o szerszej dostępności tej usługi w przeglądarce Google'a. Z kolei w ten piątek firma potwierdziła, że zarówno Bing Chat, jak i Bing Chat Enterprise, są już dostępne dla użytkowników Chrome na platformach Windows, Mac i Linux.

Jeśli chodzi o wersję Enterprise, również jej dostępność staje się coraz szersza. W tym samym poście na blogu Microsoft pisze: Jeśli Twoja organizacja włączyła Bing Chat Enterprise, otwórz Edge Mobile, zaloguj się na swoje konto służbowe i kliknij przycisk Bing Chat, aby uzyskać dostęp do Bing Chat Enterprise.

Bing Chat Enterprise w Windows Copilot

Ostatnią z nowości jest Bing Chat Enterprise w Windows Copilot. Już teraz mogą korzystać z niego użytkownicy komercyjni Windows 11 w Windows Insider Program — na razie tylko w Dev Channel, a wkrótce też w Beta Channel. W poście na blogu czytamy:

Doświadczenie dla Twoich pracowników będzie bardzo podobne do istniejącego doświadczenia Czatu Bing — zmieni się branding, aby odzwierciedlić Czat Bing Enterprise i jest przypomnienie przy każdej wiadomości, że dane osobowe i korporacyjne są chronione.

Do profesjonalistów IT odpowiedzialnych za ochronę danych i zgodność: zmiany zachodzą "pod maską". Czat Bing Enterprise umożliwia Twojej organizacji korzystanie z Windows Copilot z zachowaniem pewności, że Wasze dane są chronione — dane czatu nie są zapisywane, Microsoft nie ma "naocznego" dostępu, a Wasze dane nie są używane do trenowania bazowych modeli.

Dowiedz się więcej z naszych artykułów:

Źródło: https://blogs.windows.com/windows-insider/2023/08/28/introducing-bing-chat-enterprise-in-the-windows-copilot-preview/

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia