Copilot dla Microsoft 365 z obsługą języka polskiego

Copilot dla Microsoft 365 z obsługą języka polskiego

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 4/29/2024, 7:32 PM

Liczba odsłon: 1067

Copilot dla Microsoft 365, oficjalnie uruchomiony w listopadzie 2023 roku, do tej pory był dostępny w okrojonym zestawie języków: angielskim, hiszpańskim, japońskim, francuskim, niemieckim, portugalskim, włoskim i chińskim. Niektóre jego funkcje radziły sobie co prawda z rozumieniem języka polskiego i udzielaniem w nim odpowiedzi, ale pozostawało to wiele do życzenia.

Teraz najwyraźniej się to zmieni i Copilot odkryje przed nami (oraz naszymi plikami i wiadomościami w języku polskim) pełnię swoich możliwości. Microsoft oficjalnie ogłosił, że dziś wprowadza do Copilota dla Microsoft 365 obsługę dodatkowych 16 języków: arabskiego, czeskiego, duńskiego, niderlandzkiego, fińskiego, hebrajskiego, węgierskiego, koreańskiego, norweskiego (bokmal), polskiego, portugalskiego (Portugalia), royjskiego, tajskiego, tureckiego i ukraińskiego.

Oprócz tego dla Copilot for Microsoft 365 dostępny jest chiński tradycyjny, co oznacza, że jego użytkownicy mogą z niego korzystać tak samo jak w darmowej wersji. Dowiedz się więcej o Copilocie z naszych artykułów:

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/copilot-for-microsoft-365/new-languages-supported-in-copilot-for-microsoft-365/ba-p/4126276

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia