Bogatsze szczegóły spotkania ze składnikami Loop w OneNote

Bogatsze szczegóły spotkania ze składnikami Loop w OneNote

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 6/30/2023, 4:20 PM

Liczba odsłon: 567

Jako że spora część naszego życia kręci się wokół spotkań, Microsoft 365 zapewnia całą masę funkcji do ich sprawnej obsługi. W przypadku OneNote ulepszone zostaną Szczegóły spotkania, co pozwoli przyspieszyć czasochłonny proces wstawiania kontekstu spotkania. Funkcjonalność zostanie też wzbogacona o składnik Loop ułatwiający współpracę.

Kiedy zaczniesz pisać notatkę o spotkaniu, możesz wprowadzić do niej kontekst spotkania, korzystając z funkcji Szczegóły spotkania na wstążce OneNote lub z funkcji "Wyślij do OneNote" w Outlook. OneNote ułatwi także dostęp do tej zawartości i jej dodawanie, wyświetlając sugestie kontekstowe podczas tworzenia zawartości w notesie. Na zrzucie ekranu poniżej widzimy karty sugestii z kontekstem, który możemy dodać do notatki.

Bogatsze szczegóły spotkania ze składnikami Loop w OneNote

Oprócz podstawowych informacji o spotkaniu, takich jak data, opis i uczestnicy, Szczegóły spotkania dodają teraz zawartość z inteligentnego podsumowania spotkania w Microsoft Teams. Obejmuje to generowane przez AI notatki ze spotkania, sugerowane przez AI zadania i wszelkie dokumenty udostępnione w trakcie spotkania.

Bogatsze szczegóły spotkania ze składnikami Loop w OneNote

Szczegóły spotkania w OneNote obsługują teraz także składniki programu Microsoft Loop związane ze spotkaniem, w których wszelkie kontrybucje są automatycznie widoczne we wszystkich miejscach, w których owe składniki zostały umieszczone. Oprócz składnika Loop nadal możesz wykorzystywać bogate kanwy OneNote do pisania i odręcznego wprowadzania treści.

Wyżej opisane funkcjonalności trafią tej jesieni do testów w programie Microsoft 365 Insider. Wkrótce pojawi się więcej informacji na ten temat.

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-365-blog/meeting-details-in-onenote/ba-p/3856863