Blog sklepu onex.store już wystartował!

Blog sklepu onex.store już wystartował!

Autor: CentrumXP

Opublikowano: 6/1/2021, 12:00 PM

Liczba odsłon: 3312

Jako Czytelnicy CentrumXP z pewnością zdążyliście przyzwyczaić się do formuły naszego portalu — nieprzerwanie od ponad 18 lat publikujemy dla Was aktualności ze świata technologii Microsoft, porady, felietony i nie tylko. Jakiś czas temu narodził się pomysł, aby jeszcze bardziej rozszerzyć zakres tematyki i otworzyć nowy kanał, w którym będziemy przekazywać Wam interesujące treści. Chcemy zaprosić Was na naszego nowego bloga, na którym znajdziecie aktualności, artykuły, testy i recenzje, poradniki, a także rekomendacje sprzętu i oprogramowania. Oto przed Wami Blog sklepu onex.store!

Blog onex.store już wystartował! Sądzimy, że przypadnie Wam do gustu, jako że w naturalny sposób uzupełnia się on z portalem CentrumXP. Na blogu znajdziecie teksty redaktorów znanych Wam dobrze z CentrumXP, a także ekspertów z onex.store. Wpisy publikowane są w kilku kategoriach, takich jak Aktualności — gdzie piszemy o nowinkach ze świata technologii w formie newsów, Artykuły — gdzie znajdziecie bardziej obszerne teksty i felietony, Testy i recenzje — gdzie nasi eksperci osobiście testują i recenzują produkty, Poradniki — w których znajdziecie najlepsze triki i tutoriale, a także Rekomendacje zakupowe — dzięki którym dowiecie się, co warto aktualnie kupić.

Blog onex.store

Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, strona została przygotowana nie tylko z myślą o czytelnikach PC, ale też innych urządzeń. Innymi słowy — dostarcza maksimum treści niezależnie od rozmiaru ekranu. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zaprosić Was do sprawdzenia bloga, który znajdziecie pod adresem https://www.onexstore.pl/blog/. Miłej lektury!