Bing z ciemnym motywem na Androidzie i iOS

Bing z ciemnym motywem na Androidzie i iOS

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 6/4/2020, 5:38 PM

Liczba odsłon: 2863

Przez ostatni rok ciemny motyw wkroczył do sporej ilości produktów Microsoftu. Jeśli jesteście jego fanami, na pewno ucieszy Was nowy tryb w mobilnej aplikacji Bing. W wersji testowej można było go zobaczyć już w kwietniu. Teraz stał się szeroko dostępny i można włączyć go samodzielnie.

Aby przejść na ciemny motyw, wystarczy na stronie Bing.com stuknąć menu "hamburger" po prawej stronie i włączyć przełącznik "Ciemny motyw". Spowoduje to automatyczną zmianę barw na ciemne na stronach z wynikami. Ciemny motyw jest całkiem przejrzysty i spójny na wszystkich stronach wyszukiwarki. Sprawdza się świetnie również w podglądzie obrazów. Nowy motyw na stronie prezentuje się właściwie identycznie jak w samodzielnej aplikacji Bing.

Bing Bing Bing

Nie jest to jedyna nowość. Na użytkowników wyszukiwarki czeka też nowe wysuwane menu Microsoft Rewards w wersji na duże ekrany. Program nagradzający użytkowników za akcje punktami, które można później wymieniać na kredyty w sklepach Microsoftu i nagrody, od dawna jest zintegrowany z Bing. Niestety, od dawna nie ma już możliwości korzystania z programu w Polsce.

Bing

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia