Bing także posiada własny program Insider

Bing także posiada własny program Insider

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 5/4/2016, 8:35 PM

Liczba odsłon: 2602

Jeśli regularnie zaglądacie na CentrumXP.pl, z pewnością nie jest wam obcy program Windows Insider, a być może także Office Insider. Programy wczesnego dostępu do nowych funkcji w wersji beta (czy wręcz alpha) okazały się sporym, lecz pozytywnym zaskoczeniem. Microsoft postanowił więc utworzyć coś podobnego także w odniesieniu do wyszukiwarki i serwisu Bing.

Bing Insider został odkryty dzisiaj, choć został uruchomiony jeszcze w lutym tego roku. Program powstał jako odpowiedź na feedback użytkowników na stronie Bing UserVoice, gdzie prośba o dostęp do wczesnych funkcjonalności Bing otrzymała 114 pozytywnych głosów. "Jesteście krytycznym komponentem doświadczenia Bing, a my cenimy wasze sugestie i feedback, więc postanowiliśmy dać wam szansę na dołączenie do programu Bing Insider. Poprzez ten program otrzymacie dostęp do wczesnych buildów, nowych funkcjonalności, nadchodzących wydarzeń dla fanów, a także odegracie rolę w planach na dalszą przyszłość" - odpowiedział Microsoft.

Bing także posiada własny program Insider

Aby dołączyć do programu, należy odpowiedzieć na 3 pytania w kwestionariuszu (link obecnie niedostępny), dotyczące płci, wieku i lokalizacji. Należy także podać imię i nazwisko oraz adres e-mail. Co istotne, program niejawnych testów Bing jest dużo bardziej restrykcyjny niż Windows Insider czy Office Insider. W ramach rejestracji wymagane jest podpisanie oświadczenia poufności, które obowiązuje przez 3 lata.