Bing pomoże poznać sławnych ludzi

Bing pomoże poznać sławnych ludzi

Autor: Piotr Maciejko

Opublikowano: 2/24/2014, 3:50 PM

Liczba odsłon: 2067

Pomimo generowanych strat finansowych, Bing cały czas prężnie się rozwija i zwiększa swoje udziały w rynku wyszukiwarek. Microsoft postanowił dodać kolejną przydatną funkcję, która pomoże jeszcze szybciej znaleźć potrzebne informacje.

Zapewne wielu z Was korzystało z dodatkowego panelu, który pojawia się z prawej strony ekranu, po wpisaniu wyszukiwanego hasła. Jest on dostępny zarówno w Bing, jak i w Google, panel pozwala na szybki dostęp do szczegółów związanych z zapytaniem. Microsoft postanowił rozwinąć dostarczaną przez niego informację i zaimplementował Timeline.

Timeline pokazuje wszystkie najważniejsze wydarzenia związane z wyszukiwaną osobą. Jeśli jest ich za dużo to wyświetlana jest opcja, która pozwala na rozwinięcie panelu. Obecnie w bazie danych znajdują się informacje związane z około 500 tysiącami sławnych osób. Microsoft zapewnia, że każdego dnia ta liczba rośnie.

Pomimo wielu niepowodzeń, koncern z Redmond nie poddaje się i konsekwentnie dąży do swojej wizji wyszukiwarki internetowej. Każda nowa funkcja dodana do Bing przybliża go do celu.

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia