Bing Maps pokazuje plany polskich galerii handlowych

Bing Maps pokazuje plany polskich galerii handlowych

Autor: Łukasz Klimkiewicz

Opublikowano: 12/28/2012, 2:34 PM

Liczba odsłon: 4413

Na planach największych polskich miastach w usłudze Bing Maps pojawiły dokładne się rozkłady 71 najpopularniejszych galerii handlowych.

Informację o tej aktualizacji na swoim profilu w serwisie Twitter zamieścił jeden z pracowników polskiego oddziału Microsoftu. Faktycznie, w Bing Maps można sprawdzić czy w danej galerii handlowej znajdują się interesujące klienta sklepy. Taka opcja będzie przydatna szczególnie dla tych klientów, którzy po dany towar muszą pojechać do innego miasta. Poniżej widać szczegółowy rozkład sklepów i usług w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu.

Polacy w tej kwestii nie muszą czuć się gorsi od swoich zachodnich sąsiadów, ponieważ plan jednej z berlińskich galerii handlowych w Bing Maps pokazuje dokładnie to samo. Podobny przegląd 'wnętrza' galerii oferują też Google Maps, ale w tym wypadku klient znajdzie tylko te sklepy, które wcześniej zostały dodane przez użytkowników. Na przykład, Pasaż Grunwaldzki w Bing Maps zawiera kilkadziesiąt sklepów i usług, a w Google Maps widocznych jest zaledwie kilka restauracji.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia