Bing Image Creator korzysta już z DALL-E 3

Bing Image Creator korzysta już z DALL-E 3

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 9/21/2023, 3:23 PM

Liczba odsłon: 4831

Wczoraj pisaliśmy o DALL-E 3., następnej wersji generatora obrazów AI, która trafi do płatnych użytkowników ChatGPT w przyszłym miesiącu. Przykładowe prace zaprezentowane przez OpenAI naprawdę robią wrażenie. Pojawiły się przypuszczenia, że nowy model zapewni ChatowiGPT przewagę nad Bing Chat i Bing Image Creator, ale... nic z tego.

DALL·E 3 jest znacznie lepszy od DALL·E 2 w tworzeniu obrazów, które dokładnie podążają za złożonymi promptami. Przykładowo, DALL·E 3 potrafi dokładnie odzwierciedlić scenę z konkretnymi obiektami i relacjami między nimi. DALL·E 3 zapewnia znaczące ulepszenia w stosunku do DALL·E 2 podczas generowania tekstu na obrazie i szczegółów ludzkich, takich jak dłonie. DALL·E 3 domyślnie tworzy atrakcyjne obrazy — nie są wymagane żadne hacki ani promptowa inżynieria — ogłosił OpenAI. Twórcy zapowiedzieli, że nowy model trafi do użytkowników ChatGPT Plus i Enterprise poprzez API oraz będzie dostępny w Labs tej jesieni. A co z Czatem Bing i Kreatorem Obrazów Bing?

Mikhail Parakhin, CEO Advertising & Web Services w Microsoft, został zapytany na Twitterze, kiedy nadejdzie aktualizacja Bing Image Creator z DALL-E 3. Myślę, że pytanie, które powinieneś zadać, to: czy jesteś szczęśliwym %owcem, czy jeszcze nie :-) — czytamy w odpowiedzi. Wygląda więc na to, że Microsoft uruchomił kontrolowane wdrażanie nowego modelu w swoim Kreatorze Obrazów Bing. Pewien procent użytkowników już może z niego korzystać, a inni będą musieli poczekać. Nie ma tu mowy o kontach premium czy płatnościach za korzystanie z DALL-E 3.

Możliwe, że podobnie jak w ChatGPT, tak i w Bing Image Creator nowy model stanie się ogólnodostępny w przyszłym miesiącu lub jeszcze tej jesieni. Dowiedz się więcej z naszego artykułu: DALL-E 3 w ChatGPT - nowa jakość generowania obrazów przez AI.

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsofts-new-windows-head-hints-some-bing-image-creator-users-have-dall-e-3-access/

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia