Bing Image Creator działa teraz o 30% szybciej

Bing Image Creator działa teraz o 30% szybciej

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 7/10/2023, 2:35 PM

Liczba odsłon: 1869

W drugiej połowie marca Bing Image Creator ukazał się w wersji zapoznawczej. To darmowe narzędzie AI do generowania obrazów w oparciu o opis tekstowy użytkownika. Usługa jest darmowa, ale użytkownicy premium będą mogli liczyć na szybsze działanie. Jednak i bez tego kreator obrazów działa szybciej niż na początku.

Wkrótce po uruchomieniu Microsoft ogłosił, że pracę kreatora można przyspieszyć za pomocą punktów Microsoft Rewards. Prawdopodobnie w przyszłości będą też dostępne płatne opcje premium. Nie są jednak potrzebne dodatkowe środki, aby przyspieszyć działanie generatora obrazów. Prędkość ta znacząco wzrosła dzięki optymalizacjom zastosowanym przez twórców.

Próbowaliście ostatnio Bing Image Creator? Możecie zauważyć, że jest szybszy — to dlatego, że skróciliśmy czas tworzenia obrazu o 30%. Zwykle świętujemy dowiezienie nowych funkcji, ale jestem równie podekscytowany dostarczeniem korzyści związanych z takimi podstawami, jak wydajność. Wypróbujcie i zobaczcie, co myślicie!
Jordi Ribas, CVP i Head of Engineering and Product w Bing

Bing Image Creator obsługuje model sztucznej inteligencji DALL-E od OpenAI. Towarzyszy on Czatowi Bing i pozwala tworzyć nowe grafiki w oparciu o opis wprowadzony przez użytkownika. Jest on dostępny również w Microsoft Edge — pierwszej i jedynej przeglądarce internetowej ze zintegrowanym generatorem obrazów AI. Aby skorzystać z Kreatora w Edge, po prostu kliknij jego ikonę na pasku bocznym lub wywołaj go na Czacie.

Źródło: https://twitter.com/JordiRib1/status/1677347643788492800?ref_src=twsrc%5Etfw

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia