Batman: Return to Arkham i 4 inne nadchodzące tytuły w Xbox Game Pass

Batman: Return to Arkham i 4 inne nadchodzące tytuły w Xbox Game Pass

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 2/20/2019, 5:18 PM

Liczba odsłon: 978

Xbox Game Pass, jak wynika z analizy Microsoftu, bardzo pozytywnie wpływa na sprzedaż, czas gry, liczbę użytkowników i parę innych aspektów w świecie Xboksa. Aby jednak wszystko się należycie kręciło, konieczny jest stały dopływ nowych tytułów. Na całe szczęście stagnacja jest ostatnią rzeczą, na jaką można narzekać w Xbox Game Pass. Microsoft poinformował dziś o 5 nowych tytułach, które zostaną dodane do biblioteki w najbliższych dniach.

O drugiej turze lutowej aktualizacji biblioteki poinformował dziś Parimal Deshpande dyrektor Product Marketingu w Xbox Game Pass. Na użytkowników czeka 5 nowych tytułów, z czego 3 zostaną wydane jutro, a 2 - za 8 dni, czyli ostatniego dnia miesiąca. O jakich tytułach mowa? To już pewnie mogliście wywnioskować z grafiki powyżej. Przedstawmy je teraz pokrótce.

 • Batman: Return to Arkham - 21 lutego
  Powróć do Arkham, aby doznać niezwykłych przeżyć w dwóch z najbardziej uznanych przez krytyków gier ostatniej generacji: Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City, w wersji z całkowicie zremasterowaną i uaktualniona grafiką. Wciel się w Batmana i wykorzystując cała gamę gadżetów, pokonaj największych złoczyńców w Gotham. Batman: Return to Arkham zawiera pełne wersje obu gier oraz całą wydaną dotychczas zawartość dodatkową. Tytuł zawiera ulepszenia dla Xbox One X.
 • Headlander - 21 lutego
  Jesteś ostatnią istotą ludzką we wszechświecie i pozostała po tobie sama głowa. Szukasz wskazówek na temat twojej rozbitej przeszłości i w tym celu musisz przemierzyć wrogi świat maszyn przy pomocy specjalnego hełmu, który umożliwia ci dostanie się do robotycznego ciała i przejęcie nad nim kontroli. Gdy przechodzisz z jednego ciała do drugiego, odkrywasz, że nic nie wygląda tak, jak mogłoby się wydawać oraz że los ludzkości nie został jeszcze przesądzony…
 • Disney Epic Mickey 2: The Power of Two - 21 lutego
  Uwolnij moc pędzla w zupełnie nowej przygodzie w trybie współpracy. Pomóż Mickyemu i Oswaldowi ocalić magiczny świat Wastelandu i zmienić go na zawsze. Wchodź w interakcje z ulubionymi postaciami jak nigdy dotąd w najbardziej heroicznej przygodzie wszech czasów.
 • The Walking Dead: Season 2 - 28 lutego
  Kontynuacja Gry Roku 2012 to ciąg dalszy opowieści o dziewczynce imieniem Clementine, która stała się sierotą w rezultacie apokalipsy żywych trupów i musi sama zadbać o siebie, aby przetrwać w bezwzględnym świecie. Wciel się w Clementine, poznaj kolejnych bohaterów, którzy przeżyli, odkrywaj nowe miejsca i podejmuj dramatyczne decyzje w tej pięcioczęściowej serii o konsekwencjach trudnych wyborów.
 • Obcy: Izolacja - 28 lutego
  Odkryj prawdziwe oblicze strachu w grze Obcy: Izolacja, horrorze, rozgrywającym się w atmosferze ciągłego przerażenia i śmiertelnego niebezpieczeństwa. Piętnaście lat po wydarzeniach z filmu Obcy™: Ósmy pasażer Nostromo, córka Ellen Ripley, Amanda, rozpoczyna desperacką walkę o przetrwanie w trakcie misji, mającej na celu odkrycie prawdy o zniknięciu jej matki. Jako Amanda, będziesz przemierzać chaotyczny świat wokół siebie i stykać się ze spanikowanymi, zdesperowanymi mieszkańcami i nieprzewidywalnymi, bezwzględnymi obcymi. Kiepsko wyposażona i nieprzygotowana na takie wydarzenia, musisz zbierać zasoby, improwizować i wykazać się sprytem, nie tylko by wypełnić cele misji, ale by po prostu przeżyć. Stworzono przy użyciu silnika CATHODE™.

Podliczyliśmy, że łączna wartość powyższych tytułów w Microsoft Store wynosi 540,96 zł. Biorąc pod uwagę cenę subskrypcji (40 zł/miesiąc, 4 zł/pierwszy miesiąc, możliwość zrezygnowania w dowolnym momencie), wydaje się, że to dobry deal. Przypominamy również, że wszystkie gry, jakie są dostępne w usłudze Xbox Game Pass lub wkrótce dołącza do jej biblioteki, możecie znaleźć na naszej zawsze aktualnej Liście gier w Xbox Game Pass.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia