Bad Piggies dostępne również w pudełku

Bad Piggies dostępne również w pudełku

Autor: Autor nieznany

Opublikowano: 9/25/2012, 11:18 AM

Liczba odsłon: 2184

Bad Piggies, kolejna produkcja firmy Rovio będzie miała z pewnością nie łatwe zadanie - trudno bowiem będzie powtórzyć sukces Angry Birds. Gra pojawi się także w wersji PC, a producent dziś podał nieco więcej informacji na jej temat.

Zabawa będzie polegała więc na budowaniu pojazdów, które posłużą świniom do przemieszczania się do określonych punktów na mapie. Na filmiku promującym nową grę widzimy przedsmak różnorodności elementów konstrukcyjnych, które będziemy mogli wykorzystać do budowy cudacznych wehikułów. Ilość zdobytych punktów będzie sumą oceny za zaliczenie etapu, oraz drugiej za widowiskowość przejazdu.

Bad Piggies na PC zadebiutuje bowiem w wersji pudełkowej, która zawierać będzie grę z odblokowanymi wszystkimi poziomami. Niestety prawdopodobnie tanio nie będzie. Wersja box ma kosztować 10 funtów, co po przeliczeniu na złotówki staje się już dość znaczną kwotą. Premiera gry na PC odbędzie się 27 października. Tymczasem na urządzeniach mobilnych (Android, iOS, Mac OS) świnki zagoszczą już miesiąc wcześniej.

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia