Awans Andrzeja Horawy

Awans Andrzeja Horawy

Autor: Adam Stępień

Opublikowano: 2/12/2007, 12:00 AM

Liczba odsłon: 3233

Andrzej Horawa objął funkcję dyrektora działu Enterprise w polskim oddziale Microsoft. Na nowym stanowisku będzie odpowiadać za część komercyjną działu Enterprise skupioną na sektorze finansowym, telekomunikacyjnym i przemysłowym. Andrzej Horawa na stanowisku zastąpił Marka Rotera, który do tej pory koordynował działania działu Enterprise, sprawując jednocześnie funkcję dyrektora generalnego polskiego oddziału Microsoft.

Andrzej Horawa dołączył do zespołu polskiego oddziału Microsoft w lutym br. Od 1991 roku związany był zawodowo z firmą IBM, gdzie pracował najpierw jako inżynier systemowy, a następnie pełnił kolejno funkcje Marketing Representative oraz – od 1999 roku – Dyrektora Handlowego w sektorze SMB, telekomunikacyjnym, finansowym oraz publicznym. Ostatnie dwa lata spędził w IBM w Austrii, pracując na stanowisku Systems Business Unit Executive na region CEMA.

„Zmiana miejsca pracy jest dla mnie nowym, ciekawym wyzwaniem, które z pewnością pozwoli mi zdobyć nowe doświadczenia, poznać wielu ciekawych ludzi i wykorzystać dotychczas zdobyte umiejętności. Wiem, że zespół Microsoft tworzą ludzie otwarci i kreatywni, dlatego liczę na owocną współpracę. Wierzę, że zaczyna się nowy, ekscytujący rozdział w moim życiu zawodowym” – powiedział Andrzej Horawa.

Andrzej Horawa ma 40 lat. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Zdobył także tytuł MBA na Open University w Londynie. Jest żonaty i ma troje dzieci. Jego pasją jest sport – narciarstwo, windsurfing, żeglarstwo i koszykówka oraz turystyka – wspinaczki górskie i wycieczki rowerowe. Lubi także poznawać nowych ludzi.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia