Aqua Shift, czyli kontroler Xbox w nowej, morskiej edycji specjalnej

Aqua Shift, czyli kontroler Xbox w nowej, morskiej edycji specjalnej

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 8/3/2021, 6:47 PM

Liczba odsłon: 2520

Kontroler bezprzewodowy Xbox to chyba najczęściej personalizowany gadżet w portfolio Microsoftu. Zawdzięczać to można usłudze Xbox Design Lab, która pozwala użytkownikom zaprojektować własny, indywidualny kontroler i go zamówić, ale też edycjom specjalnym wypuszczanym co jakiś czas przez Microsoft. Trudno już zliczyć, ile takich "Special Editions" do tej pory się pojawiło. Dziś zajmiemy się najnowszą z nich. Oto przed Wami Xbox Wireless Controller – Aqua Shift Special Edition.

Kontroler bezprzewodowy Xbox — wersja specjalna Aqua Shift no najnowsza edycja słynnego gamepada dla fanów morskich klimatów czy też stylu seapunk (tak, istnieje coś takiego). O tym nowym akcesorium producent pisze:

Poczuj się nieziemsko z kontrolerem bezprzewodowym Xbox w wersji specjalnej Aqua Shift wyposażonym w zmieniające odcień uchwyty z niebieskimi spiralami. Trzymaj cel na muszce dzięki hybrydowemu padowi kierunkowemu i teksturze na powierzchni spustów, bumperów i tylnej obudowy. Bezproblemowe przechwytywanie i udostępnianie zawartości za pomocą specjalnego przycisku udostępniania. Błyskawicznie paruj, graj i przełączaj się między urządzeniami, w tym Xbox Series X|S, Xbox One, komputerami z systemem Windows 10 i urządzeniami przenośnymi.

Nas w tej edycji urzekły przede wszystkim detale (na grafikach poniżej), które zostały wyjątkowo dobrze dopracowane. Na tą wersję składa się wykończenie z mieniących się kolorów w odcieniach błękitu, które zdaniem Microsoftu trzeba zobaczyć, by w to uwierzyć. Poruszając kontrolerem w dłoniach, będziemy mieli wrażenie, że żyje on własnym życiem. Projektanci inspirowali się fantazją, jaką granie wprowadza do naszego życia, i stworzyli tą mistyczną piękność, która uzupełni kolekcję każdego estety.

Kontroler bezprzewodowy Xbox — wersja specjalna Aqua Shift

Aqua Shift to pierwsza edycja specjalna kontrolera Xbox Series X|S, która jest wyposażona w teksturowane uchwyty boczne z unikalnym układem kolorów. Teksturowany uchwyt na spustach, bumperach i tylnej obudowie gwarantuje, że pozostaniemy w kontakcie z grą bez względu na to, jak intensywna akcja dzieje się na ekranie. Ponadto kontroler jest wyposażony we wszystkie rozwiązania najnowszej generacji, takie jak dedykowany przycisk udostępniania, hybrydowy pad kierunkowy, mapowanie przycisków, łatwe przełączanie między urządzeniami oraz technologie bezprzewodowe Xbox Wireless i Bluetooth.

Kontroler można sparować z Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, a także z urządzeniami z Windows 10, Androidem i iOS. Baterie AA zapewniają do 40 godzin pracy. Kontroler bezprzewodowy Xbox — wersja specjalna Aqua Shift jest już dostępny w przedsprzedaży na terenie Polski. Cena wynosi 289,00 zł, a datę premiery ustalono na 31.08.2021 roku.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia