Aplikacja Twój telefon działa lepiej i pozwala na więcej na Galaxy Note 10

Aplikacja Twój telefon działa lepiej i pozwala na więcej na Galaxy Note 10

Autor: Wojciech Błachno

Opublikowano: 8/23/2019, 8:49 AM

Liczba odsłon: 2481

Twój telefon to jedna z najlepszych rzeczy, jakie Microsoft wprowadził do Windows 10 od wielu lat. Niestety rozwój tej aplikacji postępuje nieco powoli. Integracja aplikacji Twój telefon z Samsungiem Galaxy Note 10 to jeden z owoców współpracy Samsunga z Microsoftem. Taka integracja może wydawać się nieco bez sensu, skoro tę aplikację możemy zainstalować na każdym telefonie z Androidem i korzystać z wszystkich jej dobrodziejstw... Otóż nie do końca!

Wersja aplikacji Twój telefon zintegrowana z Note 10 pozwala na nieco więcej, niż ta standardowa wersja dostępna dla każdego. Po pierwsze, wydaje się łatwiejsza w konfiguracji, działa płynniej, a funkcja Screen mirroring, umożliwiająca sterowanie smartfonem z poziomu komputera, działa na każdym komputerze, a nie tylko z urządzeniami Surface. Nie wymaga też do połączenia Bluetooth.

To jednak nie tak, że ta lepsza wersja aplikacji już zawsze będzie zarezerwowana tylko dla Samsunga. Note 10 pełni prawdopodobnie funkcję platformy testowej dla tej aplikacji. Wszystkie opcje dostępne chwilowo na wyłączność Note 10 finalnie zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia