Akademia Górniczo-Hutnicza: IT Academic Day 2008

Akademia Górniczo-Hutnicza: IT Academic Day 2008

Autor: Adam Stępień

Opublikowano: 11/22/2008, 6:10 PM

Liczba odsłon: 1954

Akademia Górniczo-Hutnicza i Grupa .NET EAIiE we współpracy z firmą Microsoft zapraszają na konferencję IT Academic Day, która odbędzie się we wtorek 25 listopada w Sali wykładowej 224, budynek C2 przy al. Mickiewicza 30 w Krakowie. Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Uczestnicy tego wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z darmową platformą PopFly do tworzenia efektownych aplikacji Webowych, w tym również stron Internetowych. Ponadto zostanie zaprezentowana architektura systemów Windows w oparciu o Windows Server 2008 oraz rodzina usług Windows Live. Na zakończenie zostanie omówiona metodyka wytwarzania oprogramowania AOP (aspekt-oriented-programming) oraz powody, dla których można stwierdzić, że takie podejście przekłada się na „szybciej, taniej i lepiej”.

Pierwszeństwo udziału w konferencji mają uczestnicy, którzy zarejestrują się na stronie CodeGuru.pl. Zarejestrowani użytkownicy otrzymają również upominek od organizatorów oraz wezmą udział w losowaniu nagród. Patronem medialnym IT Academic Day zostało CentrumXP.pl.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia