Zmiana koloru wiodącego i podgląd topowych zadań w Outlook na Androida

Zmiana koloru wiodącego i podgląd topowych zadań w Outlook na Androida

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:02
17.02.2021
2149 wyświetleń

Microsoft Outlook na Androida otrzymał aktualizację do wersji 4.2104.2, w której jedyna oficjalna zmiana dotyczy wyświetlania zadań z Microsoft To Do. Choć nie zostało to przez wydawcę odnotowane, mobilny Outlook został wyposażony w jeszcze jedną nowość. Jest to ustawienie koloru wiodącego, czyli koloru akcentu/motywu, który przewija się przez wiele obszarów interfejsu, mniej lub bardziej kontrastując z jasnym albo ciemnym motywem.

Oficjalna lista zmian w wersji 4.2104.2 sprowadza się to jednego punktu:

  • Pozostań na szczycie listy Twoich zadań — teraz Twoje trzy główne zadania są dostępne na stronie domowej Wyszukiwania. Oznacz je jako ukończone bezpośrednio w Outlook albo stuknij, aby zarządzać kolejnymi zadaniami w To Do.

Druga zmiana, której istnienie wyszło dopiero w praniu, dotyczy ustawień wyglądu aplikacji Outlook. Pojawiło się w nich nowe ustawienie koloru wiodącego. Oprócz nieśmiertelnego błękitu, który jest powszechnie kojarzony z Outlookiem, użytkownicy mogą teraz wybrać fioletowy, różowy, pomarańczowy, czerwony i zielony.

Outlook - kolory

Nie są to jedyne nowości w Outlook. W ostatnim czasie do jego klienta na Androida zawitały: wbudowane wsparcie dla załączników iCS, ulepszenia wyszukiwania, możliwość tworzenia konta pocztowego Outlook i możliwość odtwarzania e-maili. Outlook dla systemu Android można pobrać bezpłatnie z Play Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-outlook-for-android-colour-scheme/

Polecamy również w kategorii Outlook na Androidzie