Zapraszamy na konferencję Women TechStyle Summit 2022 (online)

Zapraszamy na konferencję Women TechStyle Summit 2022 (online)

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
15:30
14.02.2022
1975 wyświetleń

Women TechStyle Summit 2022 (online) to największa polska konferencja poświęcona kobietom w branży IT. W tym roku wydarzenie będzie się odbywać w dniu 29.03.2022 r. w formie transmisji online. CentrumXP ma zaszczyt objąć wydarzenie patronatem medialnym!

Konferencja skierowana jest specjalistek z branży IT oraz osób, które dopiero chciałyby rozpocząć karierę w branży IT. Wydarzenie zapewnia niesamowite emocje związane z występami niesamowitych prelegentek z wiodących firm IT w Polsce i na świecie. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Women TechStyle Summit 2022 (online)

W dniu 29.03.2022 r. wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych kobietom w branży IT w Polsce.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie:
https://womentechstyle.pl/

Ze względu na sytuację panującą na świecie Women TechStyle Summit 2022 odbędzie się w formie online. Organizatorzy spodziewają się ponad 600 uczestniczek i uczestników z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://womentechstyle.pl/

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne