Zapraszamy na EXPERT SUMMIT 2022 – All about Microsoft technologies (online)

Zapraszamy na EXPERT SUMMIT 2022 – All about Microsoft technologies (online)

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:00
28.10.2022
870 wyświetleń

EXPERT SUMMIT 2022 – All about Microsoft technologies (online) to X edycja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce. W tym roku konferencja odbywa się w formie transmisji online. CentrumXP ma przyjemność objąć wydarzenie patronatem medialnym.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu. Wydarzenie zrzesza architektów, programistów, devopsów, projekt managerów, projektantów baz danych specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu.

Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez pracowników Microsoft, Microsoft MVP oraz kluczowe postacie z polskiej branży IT. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się wirtualne Targi Pracy IT oraz wirtualne Targi Usług IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

EXPERT SUMMIT 2022 – All about Microsoft technologies (online)

9 listopada 2022 roku wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych technologiom Microsoft w Polsce

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne. Link do rejestracji na wydarzenie:
https://expertsummit.pl/

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Spodziewamy się ponad 2000 uczestników z całej Polski! Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://expertsummit.pl/

Polecamy również w kategorii Felietony