Menu kategorii
 • Wszyscy użytkownicy mogą teraz dzwonić z aplikacji Twój telefon

  Wszyscy użytkownicy mogą teraz dzwonić z aplikacji Twój telefon

   Wojciech Błachno
  Wojciech Błachno
  09:15
  12.12.2019
  2102 wyświetlenia

  Aplikacja Twój telefon to wyjątkowo sprytne narzędzie, które po wielu miesiącach rozwoju oferuje naprawdę sporo ciekawych funkcji. To jednak nie wszystko, bo Microsoft stale pracuje nad dodaniem kolejnych nowości. Ostatnio pisaliśmy o tym, że aplikacja Twój telefon otrzymała wsparcie dla rysika, co pozwala zdalnie rysować na ekranie naszego telefonu, na przykład przy wykorzystaniu Surface Pen.

  Microsoft ogłosił właśnie, że aplikacja Twój telefon pozwala teraz wszystkim użytkownikom na wykonywanie połączeń telefonicznych z poziomu telefonu. Jedynym warunkiem jest połączenie komputera i telefonu za pośrednictwem Bluetooth. Wówczas w aplikacji Twój telefon pojawi się opcja dialera, z poziomu którego możemy wybierać numery oraz kontakty, z którymi chcemy się połączyć.

  Podsumowując - obecnie Twój telefon pozwala na synchronizację zdjęć, wiadomości, powiadomień a teraz również pozwala też dzwonić. Wybrane modele telefonów dają też możliwość przejęcia kontroli nad telefonem. Krótko mówiąc, teraz nawet nie musimy podnosić telefonu, by z niego korzystać!


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.neowin.net/news/microsofts-your-phone-app-now-lets-all-android-users-make-calls-from-their-pc

  Polecamy również w kategorii Łącze z telefonem