Menu kategorii
 • Wskaźniki siły sygnału Wi-Fi i sieci pojawiły się w aplikacji Twój telefon

  Wskaźniki siły sygnału Wi-Fi i sieci pojawiły się w aplikacji Twój telefon

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  13:54
  13.01.2021
  2177 wyświetleń

  Microsoft robi z aplikacją Twój telefon wszystko, by ograniczyć konieczność sięgania po urządzenie mobilne, gdy korzystamy z komputera. Za jej pomocą możemy już korzystać ze zdecydowanej większości funkcji smartfona, a od niedawna — także otwierać aplikacje Androida w oknach. W porównaniu do tego ostatnia nowość nie jest tak okazała, jednak nadal rozwija możliwości aplikacji w przenoszeniu zawartości telefonu do Windows 10.

  Zmiana, o której mowa, została zauważona przez Windows Insiderów, którzy z reguły jako pierwsi otrzymują dostęp do nowości w aplikacji Twój telefon. Polega ona na możliwości sprawdzenia siły sygnału Wi-Fi i zasięgu sieci komórkowej — tuż obok wskaźnika naładowania baterii nad miniaturą urządzenia w panelu po lewej stronie aplikacji.

  Co ciekawe, funkcjonalność nie jest tak nowa, jak mogłoby się wydawać. Wyciekła ona już ponad rok temu, ale do tej pory była dostępna tylko dla tych, którzy "zhakowali" aplikację, by włączyć ukryte funkcje.

  Ikony siły sygnału Wi-Fi i sieciowego są na razie dostępne — prawdopodobnie tylko częściowo — dla Windows Insiderów testujących aplikację Twój telefon w wersji 1.20122.119.0. Nie wiadomo, jak daleko posunięte jest to wdrożenie. Tak czy inaczej spodziewamy się, że Microsoft napisze o nim więcej przy okazji wydania następnej kompilacji Windows 10 w Dev Channel.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://mspoweruser.com/windows-10-your-phone-app-wifi-indicator/

  Polecamy również w kategorii Twój telefon