Menu kategorii
 • Twój telefon z kolejnymi świetnymi funkcjami!

  Twój telefon z kolejnymi świetnymi funkcjami!

   Mateusz Miciński
  Mateusz Miciński
  12:17
  23.07.2020
  2196 wyświetleń

  Gdy w 2018 roku Microsoft zaprezentował aplikację Twój telefon, służyła ona wyłącznie do przeglądania i kopiowania zdjęć z telefonu, gdy zarówno telefon, jak i komputer pozostawały w tej samej sieci lokalnej. Z biegiem czasu aplikacja mocno się rozrosła, pojawiła się obsługa SMS-ów, MMS-ów, połączeń głosowych, synchronizacja powiadomień z telefonu, wyświetlanie i sterowanie ekranem telefonu oraz schowek w chmurze połączony z komputerem. To jednak nie koniec prac nad aplikacją Twój telefon. Microsoft właśnie zapowiedział kolejne świetne funkcje! Oto one:

  Twój telefon z nowymi funkcjami

  Usuwanie zdjęć

  W nadchodzącej aktualizacji aplikacji dodana zostanie funkcja, pozwalająca usuwać zdjęcia zapisane w pamięci telefonu. To świetna informacja dla tych, którzy chcą w wygodny sposób zorganizować swoją kolekcję fotografii.

  Zarządzanie aplikacjami

  Poniższa grafika i ikona sugerują, że w przyszłości w aplikacji Twój telefon możliwe będzie zarządzanie zainstalowanymi programami w telefonie. Będziemy mogli przykładowo je odinstalowywać, instalować czy zwyczajnie uruchamiać z listy, bez potrzeby nawiązywania połączenia z ekranem telefonu.

  Twój telefon z nowymi funkcjami

  Wykonywanie połączeń z widoku wiadomości

  Obecnie wykonywanie połączeń możliwe jest z dedykowanego modułu Połączenia. W aktualizacji funkcja połączeń będzie dostępna także wprost z widoku wiadomości tekstowych, co przyspieszy przykładowo oddzwonienie do osoby, która napisała do nas wiadomość SMS.

  Obsługa wielu telefonów

  Obecnie z poziomu aplikacji Twój telefon możemy obsługiwać jeden smartfon z systemem Android w wersji 7 lub nowszej. Microsoft testuje już funkcję, umożliwiającą obsługę wielu telefonów równocześnie.

  Nie posiadamy jeszcze informacji, kiedy wyżej wymienione funkcje trafią do stabilnego wydania aplikacji Twój telefon. Gdy tak się stanie, na pewno napiszemy o tym na portalu CentrumXP.pl


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.windowslatest.com/2020/07/22/windows-10-your-phone-app-is-getting-new-features/

  Polecamy również w kategorii Twój telefon