Menu kategorii
 • Twitter PWA został zaktualizowany. Nawet tego nie zauważycie

  Twitter PWA został zaktualizowany. Nawet tego nie zauważycie

   Wojciech Błachno
  Wojciech Błachno
  15:32
  19.09.2018
  343 wyświetlenia

  Odkąd Twitter stał się aplikacją PWA, wszystkie jego wersje, w tym również wersja na Windows 10, mogą liczyć na te same aktualizacje w tym samym czasie. Leżą one po stronie serwera, tak więc sama aplikacja pozostaje teoretycznie bez zmian. Twitter PWA oferuje dokładnie takie same doświadczenia z użytkowania aplikacji na wszystkich platformach. Nowa aktualizacja aplikacji obejmuje kilka ciekawych elementów.

  Aktualizacji nie trzeba pobierać ze Sklepu, bo została ona zaimplementowana odgórnie, na serwerze. Lista zmian wygląda następująco:

  • Nowy ekran z listą informacji pozwoli użytkownikom szybko zmienić nazwę listy lub ustawienia prywatności.
  • Twitter zyskuje również nową funkcję, która pozwala użytkownikom dodawać oraz usuwać ludzi z wielu list jednocześnie.
  • Można teraz kliknąć ikonę swojego profilu i wybrać opcję listy, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych list. Podobnie możemy przeglądać listy innych profili użytkowników.

  Usunięto też dotychczasowe problemy, występujące w aplikacji:

  • Naprawiono problemy z przeciąganiem i upuszczaniem. Kolejny błąd, który spowodował przepełnienie długich hashtagów, został rozwiązany.
  • Wdrożono również poprawkę, która rozwiązuje problemy z wyświetlaniem galerii mediów w językach, które uwzględniają czytanie z prawej do lewej.
  • Tłumaczenie języków chińskiego tradycyjnego oraz norweskiego będzie dokładniejsze.
  • Bezpośrednie wiadomości zostaną oznaczone jako przeczytane bez żadnych opóźnień.

  Taka forma aplikacji, pomimo swoich ograniczeń, jest bardzo wygodna z punktu widzenia zarówno dewelopera, jak i użytkownika. Twórca aplikacji nie musi tworzyć kilku wersji na różne platformy, a użytkownik nie widzi większej różnicy w użytkowaniu aplikacji. Tak więc aplikacji Twitter PWA na Windows 10 aktualizować nie trzeba, bo wszystkie nowe funkcje i poprawki zostały już wprowadzone. Aplikację Twitter można pobrać wprost z Microsoft Store.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.windowslatest.com/2018/09/18/twitters-pwa-for-windows-10-is-getting-a-new-update-with-new-features/

  Polecamy również w kategorii Windows 10