To-Do na Androidzie otrzymał bardziej szczegółowy widget

To-Do na Androidzie otrzymał bardziej szczegółowy widget

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:06
08.11.2019
491 wyświetlenie

Kiedy Wunderlist stał się częścią rodziny Microsoft, misją firmy stało się opracowanie prostego i eleganckiego rozwiązania do zarządzania codziennymi zadaniami, które byłoby połączone z inteligentnym, bezpiecznym i wewnętrznie powiązanym ekosystemem Microsoftu. W ten sposób powstało To Do które choć na początku nie zachwycało funkcjonalnością, to teraz, po wielu aktualizacjach oferuje naprawdę wiele.

Oczywiście dotyczy to również w wersji mobilnej, która w tego typu usłudze odgrywa wyjątkowo ważną rolę. Aplikacja To-Do na Androidzie otrzymała właśnie aktualizację 2.4.13, która zmienia nieco w zakresie funkcjonowania widgetu:

  • Widget pokazuje teraz więcej informacji o terminie wykonania zadania, listy do której należy oraz czy został dodany do listy Mój dzień.
  • Zmieniono kolory ikon, gdy włączony jest Tryb ciemny.
  • Wprowadzono też wiele poprawek dostępności i inne drobne ulepszenia.

To Do jest dostępny i synchronizuje się na całej gamie platform, w tym Mac, iOS, Android, Windows i przeglądarki. Gdziekolwiek jesteśmy, możemy zabrać nasze listy ze sobą. Będąc na Windows i Androidzie, możemy też przełączać się między kontem służbowym a osobistym.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-to-do-for-android-gets-updated-with-new-features/

Polecamy również w kategorii Android