Skype pomoże nam prowadzić biznes

Skype pomoże nam prowadzić biznes

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:11
14.11.2017
0 komentarzy
959 wyświetleń

Skype jest to komunikator, który od wielu lat należy do czołówki tego typu programów i jest na co dzień wykorzystywany przez miliony ludzi na całym świecie. Co istotne, nie tylko do prywatnych zastosowań, lecz również w sprawach służbowych. Skype dla Firm, który za niedługo ma zostać zastąpiony przez Microsoft Teams, to podstawowe narzędzie do komunikacji wewnątrz firmy, ale również do komunikacji z klientami. Jednak zwykła wersja Skype wciąż jest popularna wśród małych przedsiębiorców. Przez wielu z nich jest on wykorzystywany nie tylko do kontaktu z klientem, ale również do świadczenia usług. Przykładem mogą tutaj być wszelkiego rodzaju korepetycje z języków obcych czy muzyki. Cały proces jest z reguły podzielony na trzy zasadnicze etapy. Umówienie spotkania, na przykład drogą mailową, konwersacja na Skype oraz płatność za pośrednictwem usług typu PayPal. Microsoft chce uprościć ten proces, łącząc wszystkie te etapy w jednej aplikacji - Skype Professional Account. Użytkownik Skype PA będzie mógł kontaktować się z użytkownikami standardowej wersji Skype bez problemów. Microsoft ułatwi również dostosowanie profilu swojej firmy na Skype, tak aby lepiej się prezentowała dla potencjalnego klienta.

Skype Professional Account

Skype Professional Account ułatwi tysiącom usługodawców kontakt z klientami i prowadzenie biznesu – wszystko to w jednym miejscu – czytamy na oficjalnym blogu Skype. Są to bardzo interesujące obietnice i na pewno będzie to dla wielu małych przedsiębiorców bardzo przydatne narzędzie.

Microsoft udostępni aplikację już wkrótce, początkowo w Stanach Zjednoczonych. Na chwilę obecną jest to wersja testowa i aby uzyskać do niej dostęp, trzeba wypełnić zgłoszenie.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.skype.com/news/2017/11/13/announcing-the-skype-professional-account-preview-doing-business-online-made-easy/?eu=true

Polecamy również w kategorii Skype dla firm

Komentarze

Skomentuj

Autor