Samsung Galaxy Note 10 może rozczarować pod względem wydajności

Samsung Galaxy Note 10 może rozczarować pod względem wydajności

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:46
16.07.2019
1107 wyświetleń

Już 7 sierpnia odbędzie się wydarzenie z serii Galaxy Unpacked, podczas którego poznamy nową odsłonę Samsunga Galaxy Note, tym razem z numerem 10. O tym smartfonie wiadomo już bardzo dużo, a wszystko stanie się pewne dopiero na konferencji. Tymczasem w internecie pojawiły się nieoficjalne zrzuty ekranu z wynikami testu Geekbench, które, delikatnie mówiąc, nieco zawodzą i mogą nieco niepokoić. Jeśli są prawdziwe, to Note 10 może trochę rozczarować pod względem wydajności.

Note-10-Geekbench

Wszystko rozbija się o procesor Exynos 9825, który najwidoczniej nie zapewni ogromnego skoku wydajności. S10 Plus, który posiada procesor Exynos 9820, osiąga w teście Geekbench nieco wyższy wynik niż to, co widzimy na screenie z testu Note 10. Ale oczywiście to nie tak, że Note 10 będzie powolny.

To nadal będzie piekielnie szybki smartfon, podobnie zresztą jak reszta rodziny Galaxy S. Cyferki to nie wszystko i ta gonitwa za wyższymi wynikami w testach zasadniczo nie ma sensu - totalnie się rozmija z realnym użytkowaniem. Tutaj nie zauważymy żadnej większej różnicy. Już pomijam całkiem fakt, że powyższy screen to może być zwykły fake.

Reklama

Wszystko wyjaśni się już za niecały miesiąc, jak tylko pierwsze egzemplarze Note 10 trafią w ręce testerów. Wtedy przekonamy się, czy S10 Plus faktycznie jest odrobinę wydajniejszy od Note 10. Zresztą prawda jest taka, że w serii Note od dawna nie chodzi już o wydajność, tylko o funkcjonalność, jaką zapewnia między innymi rysik S-Pen.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/samsung-galaxy-note-10-may-not-be-as-powerpul-as-you-expected/

Polecamy również w kategorii Galaxy