Redaktor Microsoft trafił do Outlook na iOS

Redaktor Microsoft trafił do Outlook na iOS

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
14:49
21.04.2022
1737 wyświetleń

W zeszłym roku Microsoft zapowiedział, że wprowadzi Microsoft Editor (Redaktor Microsoft) do klienta poczty Outlook na iOS. Zgodnie z tym inteligentny asystent pisania trafił do ostatniej aktualizacji. To w zasadzie jedyna zmiana.

Microsoft Editor zdążył już zagościć w Word, Outlook, Edge, Chrome i paru innych programach. Jest to niezwykle przydatny dodatek, który pomaga użytkownikom zyskać większą pewność siebie w pisaniu i komunikacji. Oferuje on podkreślenia na czerwono (pisownia), na niebiesko (gramatyka) i na fioletowo (stylistyka), a także podpowiedzi, jak ulepszyć dane wyrażenie. Zwykła autokorekta oparta na słowniku nie jest w stanie dostarczyć takich wskazówek, ale aplikacje wykorzystujące AI i przetwarzanie języka naturalnego — już tak. Teraz mogą z tego korzystać także użytkownicy Outlook na iOS.

Outlook może Ci teraz pomóc ogarnąć te nieznośne drobne literówki, które czasami wkradają się pod Twoje kciuki. Dzięki Redaktorowi Microsoft możesz uzyskać sugestie dotyczące pisowni, gramatyki i stylu pisania, dzięki czemu możesz bez obaw pisać wiadomości e-mail z telefonu.

Zmiana została dołączona do aktualizacji 4.2215.0 wydanej 19 kwietnia. Microsoft Outlook z nową funkcjonalnością na iOS pobierzemy bezpłatnie z App Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-outlook-for-ios-gets-microsoft-editor/

Polecamy również w kategorii Apple