Pierwsza techniczna alpha Microsoft Flight Simulator już we wrześniu. Znamy harmonogram

Pierwsza techniczna alpha Microsoft Flight Simulator już we wrześniu. Znamy harmonogram

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
21:10
16.08.2019
662 wyświetlenia

Microsoft Flight Simulator Insider Program już wystartował, ale sama gra nie jest jeszcze dostępna dla świata zewnętrznego. Od wczoraj zarejestrowani użytkownicy mogą za to zapoznawać się z harmonogramem rozwojowym. Również wczoraj zaczęły się wewnętrzne testy Tech Alpha. Co dalej w rozkładzie?

Do końca tego miesiąca planowane są praktycznie same aktualizacje, których część nie ma specjalnego znaczenia dla użytkowników. Oczekiwanie na pierwszą alphę umilą za to aktualizacje mediów. Spodziewać się więc można kolejnych zrzutów ekranu i klipów. Insiderzy będą też na bieżąco informowani o dalszych punktach harmonogramu. Na to jednak, na co wszyscy czekają, jest możliwość gry we wczesną wersję Microsoft Flight Simulator. To zaplanowano na połowę września.

Microsoft Flight Simulator

Pod koniec września Microsoft zacznie udostępniać wersje zapoznawcze przeglądów funkcji. W serii Feature Discovery prezentacje skupią się na świecie, pogodzie, aerodynamice czy kokpitach. Pojawią się też materiały od partnerów i zapowiedź drugiej alphy. W obecnej wersji harmonogramu (1.08DRR) uwzględniono kolejne 4 miesiące aż do listopada, ale plany na ten miesiąc zostaną przedstawione dopiero we wrześniu.

Flight Simulator to legenda symulatorów, której historia sięga lat 80. Microsoft wypromował tę dosyć trudną do 'wylansowania' markę. Jest to przecież symulator z prawdziwego zdarzenia, który stawia przed graczem wyzwania równe tym, którym musi sprostać prawdziwy pilot. Najnowsza część Flight Simulator będzie wyjątkowa pod wieloma względami. Dzięki zastosowaniu potęgi chmury obliczeniowej Azure i prawdziwym zdjęciom satelitarnym Microsoft jest w stanie wygenerować fotorealistyczne krajobrazy. Scenerie są pełne szczegółów, a Ziemia z lotu ptaka wygląda wręcz oszałamiająco.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.pcgamer.com/uk/microsoft-flight-simulators-first-technical-alpha-is-coming-in-september/

Polecamy również w kategorii Gry