Onex Group, wydawca CentrumXP laureatem konkursu Partnera Roku Microsoft 2017

Onex Group, wydawca CentrumXP laureatem konkursu Partnera Roku Microsoft 2017

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
10:49
05.06.2017
0 komentarzy
1212 wyświetlenia

Microsoft przyznał doroczne globalne nagrody dla swoich najlepszych Partnerów. W tym roku w konkursie brało udział 2800 przedsiębiorstw z 115 krajów, które wspólnie z Microsoft wspierają klientów na całym świecie w realizacji ich strategii, celów biznesowych oraz transformacji cyfrowej. Onex Group, wydawca portalu CentrumXP, jako jedyna firma z Polski została finalistą globalnego konkursu Partnera Roku Microsoft 2017 w segmencie MŚP, otrzymując tym samym prestiżowy tytuł Small & Midmarket Cloud Solutions Award Partner of the Year.

Onex Group laureatem globalnego konkursu Partnera Roku Microsoft 2017

Podczas tegorocznej edycji konkursu Microsoft Partner of the Year przedsiębiorstwa rywalizowały w 34 różnych kategoriach, m.in. w segmencie rozwoju aplikacji Microsoft, sektorze publicznym lub analizy biznesowej. W kategorii rozwiązań chmurowych dla rynku MŚP (Small and Midmarket Cloud Solution) światowym finalistą została firma Onex Group. W ten sposób znaleźliśmy się w wąskim gronie najlepszych Partnerów Microsoft, prezentując tym samym najwyższy poziom w zakresie wspierania klientów małych i średnich firm w ich transformacji do chmury i wdrażania rozwiązań chmurowych Microsoft. Oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się w dniach 9-13 lipca podczas lipcowej konferencji Microsoft Inspire w Waszyngtonie.

"Czuję się bardzo dumny i wdzięczny firmie Microsoft za dostrzeżenie nas wśród tysięcy Partnerów z całego świata i nagrodzenie naszego pomysłu na sprzedaż usług cloud dla małych i średnich przedsiębiorstw. Tytuł finalisty międzynarodowej nagrody z jednej strony utrwala w nas przekonanie, że biznesowa droga, którą podążamy, była dobrym wyborem, a z drugiej motywuje i zobowiązuje do dalszego, jeszcze dynamiczniejszego rozwoju” - mówi Jakub Hryciuk, Dyrektor Zarządzający Onex Group.

„Dla mnie i dla moich współpracowników tworzących Onex Group, technologia Microsoft to nie tylko praca, ale również i pasja. I to, w połączeniu z modelową współpracą z polskim oddziałem korporacji, pozwala nam odczuwać dziś satysfakcję - z nagrody oraz z wyników biznesowych, które osiągamy”dodaje Jakub Hryciuk.

Onex Group został uhonorowany za dostarczanie niepowtarzalnych usług i rozwiązań chmurowych Microsoft małym i średnim przedsiębiorstwom. Firma specjalizuje się w sprzedaży oprogramowania Office 365 w modelu Cloud Solution Provider, posiadając najwięcej klientów ze wszystkich Partnerów w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Jednocześnie możemy pochwalić się ogromną liczbą sprzedanych licencji Office 365 oraz pozyskaniem 10 000 zadowolonych klientów.

“Ekosystem innowacyjnych i doświadczonych Partnerów jest fundamentem dla dostarczania rozwiązań i transformacji działania naszych wspólnych klientów. Z przyjemnością ogłaszamy, że firmy Sagra i Onex Group znalazły się w gronie tegorocznych zwycięzców i finalistów Microsoft Partner of the Year Awards” podsumował Ron Huddleston, wiceprezes w Microsoft odpowiedzialny za współpracę z Partnerami.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor