Nowy widok domyślny w Word i kilka zmian w Outlook na Androidzie

Nowy widok domyślny w Word i kilka zmian w Outlook na Androidzie

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
15:30
05.10.2020
2019 wyświetleń

Office na Androidzie rozwijany jest nieustannie, a zwyczajowo wczesny dostęp do nowych funkcjonalności można uzyskać za sprawą kompilacji Office Insider, które ukazują się mniej więcej raz w miesiącu. Udostępniony na początku października build 16.0.13328.20026 wprowadza kilka praktycznych nowości w mobilnych aplikacjach Word i Outlook.

Co nowego w Office Insider na Androida?

Domyślny widok mobilny w Word

Dokumenty programu Word będą otwierać się domyślnie w widoku mobilnym, który oferuje lepsze doświadczenie przeglądania.

Delegowane skrzynki odbiorcze w Outlook

Delegowane skrzynki umożliwiają przyznawanie uprawnień do zarządzania pocztą przez kogoś innego w organizacji. Pozwala to podnieść produktywność przez pracę innych. Delegujący mogą teraz dodawać inne skrzynki i przyznawać uprawnienia poprzez mobilną aplikację Outlook, co z kolei umożliwia osobom z uprawnieniami wysyłanie e-maili w imieniu tych skrzynek.

Bukowanie przestrzeni roboczej w Outlook

Outlook na Androidzie pozwala teraz zabukować przestrzeń roboczą. Podobnie jak w przypadku sal konferencyjnych, zobaczymy dostępność przestrzeni do pracy w naszym budynku i będziemy mogli zarezerwować stanowisko.

Nowości te są na razie dostępne tylko dla użytkowników Office Insider, jednak zwykle na przejście nowych funkcjonalności do ogólnodostępnego wydania Office nie trzeba czekać długo.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://insider.office.com/en-us/releasenotes/android/16-0-13328-20026

Polecamy również w kategorii Office na Androidzie