Nowe funkcje w Edge Beta na Androidzie

Nowe funkcje w Edge Beta na Androidzie

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
10:04
20.08.2018
663 wyświetlenia

Kilka dni temu Microsoft wydał aktualizację przeglądarki Edge dla iOS w wersji beta, wprowadzającą do aplikacji kilka nowych funkcji. Kilka dni później firma zdecydowała się na podobny krok w przypadku wersji dla systemu Android, również dla użytkowników beta testów. Tym samym aktualizacja wprowadza do przeglądarki funkcje, które wcześniej pojawiły się na iOS.

Użytkownicy Microsoft Edge na Androidzie, którzy są zapisani do grupy testerów wersji beta, po aktualizacji oprogramowania będą mogli korzystać z funkcji przeglądania notatek w książkach, powiadomień o ważnych wydarzeniach, uzyskają dostęp do odnośnika "Co nowego i porady" w menu ustawień aplikacji oraz będą mogli odseparować historię przeglądania między kontem służbowym Office 365 a prywatnym kontem Microsoft. Oczywiście aktualizacja skupia się również na poprawkach bezpieczeństwa oraz stabilności działania przeglądarki.

Chociaż pakiet aktualizacji na razie dostępny jest tylko dla testerów wersji beta, to należy się spodziewać, że w ciągu kilku najbliższych dni, aktualizacja obejmie wszystkich użytkowników. Przypomnijmy jeszcze, że w ostatnim czasie przeglądarka Microsoft Edge na Androidzie otrzymała również funkcję tłumaczenia witryn internetowych podczas ich przeglądania.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-edge-beta-on-android-gets-breaking-news-al

Polecamy również w kategorii Edge na Androidzie