Microsoft podał listę płatnych ulepszeń Minecraft Earth

Microsoft podał listę płatnych ulepszeń Minecraft Earth

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:11
28.02.2020
465 wyświetleń

Aktualizacja R13 dla Minecraft Earth jest już dostępna dla wszystkich graczy. Wprowadza nowe wzmocnienia, moby i możliwości, a także aktualizację interfejsu i poprawki błędów. Jako że gra jest tytułem free-to-play, za niektóre ulepszenia przyjdzie graczom zapłacić realną walutą. Listę tych nowych wzmocnień już znamy.

W sumie do gry trafiło 12 wzmocnień, które można wykupić zarówno w sklepie gry, jak i skanując specjalną figurkę Minecraft Earth z obsługą NFC. Te specjalne figurki noszą nazwę Boost Minis i mogą być użyte z dowolnym kompatybilnym czytnikiem NFC, aby odblokować perki w grze. Trafią do sprzedaży wiosną tego roku w cenie 5 USD za sztukę.

Każde nowe wzmocnienie zawiera 3 poziomy, które wzmagają moc, czas trwania lub obie te właściwości. Za ich pomocą można podnieść siłę ataku, szybkość craftowania, maksymalny poziom zdrowia, szybkość kopania, obronę, zdobywane doświadczenie, wzrost zdrowia z jedzenia czy też uzyskać możliwość zachowania rzeczy w plecaku po śmieci. Lista zmian w polskiej wersji językowej przedstawia się tak:

Nowa zawartość!
  • W sklepie dostępne są teraz nowe rodzaje wzmocnień
  • Zaktualizowaliśmy ekran nagród zdobytych podczas przygód
  • Wprowadziliśmy możliwość barwienia owiec na różne kolory
Mamy też nowe moby!
  • Świecąca kałamarnica
  • Szkieletowy wilk
Poprawki błędów!
  • Zlikwidowaliśmy błąd logowania na wielu urządzeniach
  • Zlikwidowaliśmy błąd wyłączający grę na urządzeniach z systemami iOS i Android

Tytuł jest dostępny na Androida oraz iOS i do działania wymaga obsługi Silnika ARCore. Niestety nie każdy telefon wspiera tę funkcję. Do dnia premiery stabilnej wersji ta sytuacja może się zmienić i gra będzie dostępna na większej liczbie smartfonów.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/minecraft-earth-r13-update/

Polecamy również w kategorii Gry