Microsoft Translator zintegrowany ze SwiftKey na Androida

Microsoft Translator zintegrowany ze SwiftKey na Androida

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:30
03.09.2018
1051 wyświetlenie

Tak jak producenci klawiatur sprzętowych, tak producenci klawiatur dotykowych mają wiele obszarów, na których mogą ze sobą konkurować. Czym przyciągnąć klienta, by porzucił domyślą aplikację klawiatury i wybrał właśnie tę? Oprócz wyglądu, wygody pisania i jakości podpowiedzi liczą się też dodatkowe funkcje, szczególnie te "inteligentne". Do tej kategorii zalicza się nowość w SwiftKey, jaką jest integracja z Tłumaczem Microsoft.

Microsoft Translator jest teraz zintegrowany z klawiaturą SwiftKey, co umożliwia łatwe otrzymanie tłumaczeń w kontekście tego, co akurat robimy. To dość wygodna opcja dla osób, które w rozmowach z zagranicznymi znajomymi posługują się Translatorem. Nie ma już jednak potrzeby kopiowania i wklejania tekstu między aplikacjami, żeby przetłumaczyć dane słowo lub zdanie. Wszystko odbywa się w jednym miejscu - w samym panelu klawiatury. Oprócz tego SwiftKey otrzymuje inne nowości, w tym wsparcie dla języka dungańskiego oraz symboli Tamil99 i Indic.

Wsparcie dla Translatora dostępne jest na razie tylko dla użytkowników wersji Beta. SwiftKey w tej wersji pobierzemy bezpłatnie z Google Play Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchtype.swiftkey.beta

Polecamy również w kategorii SwiftKey