Microsoft SwiftKey Keyboard z ulepszeniami i wsparciem dla Androida 11

Microsoft SwiftKey Keyboard z ulepszeniami i wsparciem dla Androida 11

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
15:11
04.08.2020
1957 wyświetleń

Jeszcze nie tak dawno SwiftKey uzyskał wsparcie dla ciemnego motywu będącego ściśle związanym z motywem systemowym Androida 10. Tymczasem w najnowszej aktualizacji do wersji 7.6.0.9 aplikacja otrzymała już wsparcie dla Androida 11. To nie jedyna nowość. Microsoft SwiftKey Keyboard otrzymał też kilka poprawek i ulepszeń. Pełna lista zmian poniżej.

Nowości w SwiftKey na Androida — wersja 7.6.0.9

  • Dobre wieści dla użytkowników wczesnych wersji. Microsoft dodał wsparcie dla Androida 11 oraz ulepszenia dostępności, które zapewniają zgodność z nowym wydaniem systemu.
  • Łatwiejsze niż kiedykolwiek stało się przełączanie między różnymi trybami klawiatury. Wystarczy stuknąć ikonę "Tryby" na pasku narzędzi, aby to wypróbować.
  • Przypadkowe włączenie "Autokorekty" powinno już należeć do przeszłości.
  • Rozwiązano problem powodujący, że niektóre litery nie były wymawiane prawidłowo w niektórych polach tekstowych, gdy włączony był TalkBack.

W niedawnym czasie, oprócz wspomnianego ciemnego motywu, SwiftKey na Androida otrzymał nowe opcje personalizacji oraz ustawienia. Sama aplikacja zmieniła też nazwę. Choć dla uproszczenia nadal posługujemy się pojedynczym "SwiftKey", oficjalna nazwa to teraz "Microsoft SwiftKey Keyboard".

Jeśli chcecie poznać nowe funkcje SwiftKey, możecie pobrać go bezpłatnie ze Sklepu Play już teraz.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-swiftkey-keyboard-updated-with-support-for-android-11-accessibility-improvements-and-more/

Polecamy również w kategorii SwiftKey