Microsoft Ignite 2019 już w poniedziałek. Zapraszamy na naszą relację z konferencji!

Microsoft Ignite 2019 już w poniedziałek. Zapraszamy na naszą relację z konferencji!

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:40
31.10.2019
1590 wyświetleń

Za nami już kilka wartych odnotowania wydarzeń Microsoftu, takich jak Build, Inspire, sprzętowy event Surface czy konferencje na E3 i gamescom. Rzecz jasna nie wyczerpują one terminarza na ten rok. Już w najbliższy poniedziałek startuje jedno z najważniejszych wydarzeń Microsoftu w tym roku — konferencja Microsoft Ignite 2019. Katalog zaplanowanych sesji liczy już ponad 1800 pozycji, choć oczywiście najwięcej uwagi przyciąga Keynote. O czym będzie mowa w tym roku i gdzie można będzie śledzić wydarzenie?

Jak zwykle dużo będzie o Azure i wszelkich podległych mu usługach, AI, machine learningu, Microsoft Power Platform, Windows Virtual Desktop, Microsoft 365, bezpieczeństwie, SharePoint, Power BI, Microsoft Teams, aplikacjach PWA, Office 365, Visual Studio 2019, wirtualizacji, a także o Windows 10, aplikacjach Windows (w tym o zacieraniu granic między UWP i Win32), Cortanie i Microsoft Search. To dość spory przekrój tematów, którym poświęcone będą sesje. Oczywiście najważniejszym punktem programu będzie Vision Keynote, który odbędzie się w poniedziałek w godzinach 15:00 — 16:15 czasu polskiego. Keynote poprowadzi CEO Microsoft, Satya Nadella, więc na pewno będzie ciekawie!

Microsoft poinformował, że wszystkie sesje będą dostępne online. W chwili publikacji tego tekstu nie ma jeszcze linka do strony z transmisją, jednak powinien się on pojawić w najbliższych dniach. Streaming najprawdopodobniej będzie też dostępny na YouTube. Przypomnijmy, że Microsoft Build, uchodzący za sztandarową konferencję, ma około 500 sesji, a to pod względem wielkości stanowi tylko ułamek Microsoft Ignite. W tym roku datę konferencji przesunięto wyjątkowo z września na listopad.

Oczywiście wszystkie istotne wiadomości jak co roku będziemy publikować na bieżąco na CentrumXP! Spodziewajcie się również naszej relacji na żywo z keynote'u. Bądźcie z nami już w najbliższy poniedziałek!

Aktualizacja 04.11.2019: Livestream jest już dostępny na YouTube.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Katalog-sesji-Microsoft-Ignite-2019-juz-dostepny

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne