Microsoft Game Stack Live powraca w kwietniu. Rejestracja już otwarta

Microsoft Game Stack Live powraca w kwietniu. Rejestracja już otwarta

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:10
23.02.2021
1403 wyświetlenia

Game Stack Live — wydarzenie Microsoftu poświęcone tworzeniu gier, z nazwą wywodzącą się od zbioru platform Microsoft Game Stack — powraca w tym roku z kolejną edycją. Podobnie jak we wszystkich pozostałych przypadkach, impreza odbędzie się w formie cyfrowej i każdy będzie mógł oglądać transmisję online za darmo. Na czym skupi się tematyka, jakiego rodzaju sesje się odbędą i kiedy dokładnie będzie można to oglądać? O tym poniżej.

Prosiliście o więcej wykładów technicznych — załatwione. Chcieliście więcej partnerów — również załatwione. Jest to największy jak dotąd Game Stack Live! — przekonuje Bryan Saftler z Microsoft. Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2021 roku i będzie skupiona na wszystkim, co dotyczy rozwoju gier. Uczestnicy dowiedzą się, jak rozwijać i budować gry. Poświęcone temu sesje poprowadzą eksperci zarówno z Microsoft, jak i branży gamingowej. Wybrane tematy to na przykład:

  • Ułatwienia dostępu i Inkluzywność
  • Audio
  • Grafika
  • Multiplayer
  • Publikacja i Produkcja
  • Systemy i Narzędzia

Spotkaj się z partnerami prezentującymi narzędzia, middleware, rozwiązania audio, środowiska testowe i nie tylko. Zbliż się i poznaj osobiście własnych ekspertów game devu Microsoftu, od luźnych rozmów o Twoich pomysłach na gry, po spersonalizowaną asystę 1:1 dla Twoich unikalnych wyzwań — dodaje organizator.

Rejestracja na Game Stack Live 2021 jest darmowa i już otwarta na stronie aka.ms/gamestacklive​. Znajdziecie tam również bardziej szczegółowe opisy sesji. Zachęcamy Was do udziału w wydarzeniu i śledzenia aktualności na CentrumXP, jako że najważniejsze zapowiedzi ze wszystkich konferencji Microsoft zawsze znajdują się na naszym portalu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://developer.microsoft.com/en-us/games/blog/game-stack-live-is-loading

Polecamy również w kategorii Gry