HP o biznesowych funkcjach Elite X3 w nowym wideo

HP o biznesowych funkcjach Elite X3 w nowym wideo

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
23:39
07.12.2016
0 komentarzy
1745 wyświetleń

HP Elite X3 - podobnie jak z resztą lwia część tegorocznego portfolio Windows 10 Mobile - jest skierowany do odbiorcy biznesowego. W najnowszym spocie marketingowym producent zaserwował szybki przegląd najważniejszych funkcji w tym obszarze, zaczynając od znanej platformy Windows i aplikacji biznesowych, poprzez Continuum i czytnik tęczówki w Windows Hello, kończąc na obsłudze klasycznych aplikacji destkop dzięki niedawno uruchomionej funkcji HP Workspace.

Spot przedstawia wykorzystanie smartfona w codziennych aktywnościach osoby zajmującej się sprzedażą. Najpierw mowa jest o znajomym środowisku Windows, w którym szybko odnajdzie się praktycznie każdy użytkownik PC. Widzimy też znane aplikacje, takie jak choćby Salesforce czy mobilny pakiet Office. Gdy chcemy popracować na większym ekranie, HP Elite x3 można podpiąć do stacji dokującej i połączyć z monitorem, klawiaturą i myszą, by zapewnić sobie doświadczenie zbliżone do PC. Można też skorzystać z gotowego rozwiązania w postaci HP Elite x3 Lap Dock - gotowej stacji dokującej z 12,5-calowym ekranem Full HD, pełną klawiaturą i trackpadem, który po połączeniu ze smartfonem pełni rolę laptopa. Swojego potężnego smartfona HP porównuje do laptopa, jednak z dużo większą mobilnością.

Do aplikacji i usług można logować się za pomocą czytnika linii papilarnych lub skanera tęczówki. Odpowiada za to funkcja Windows Hello, dostępna ekskluzywnie w wybranych urządzeniach z Windows 10. Dalej mowa jest o usłudze HP Workspace, która korzysta z wirtualizacji w chmurze HP, by strumieniować klasyczne aplikacje do urządzenia ARM, jako że oprogramowanie x86 nie może być uruchamiane bezpośrednio w tej architekturze. Elite x3 pozwala kontrolować prezentacje wyświetlane na dużym ekranie, odszumiać sygnał audio podczas konferencji Skype w niesprzyjających warunkach i - jak brzmi konkluzja - łączy cechy wielu urządzeń w obudowie smartfona.

Elite X3 pretenduje do miana mobilnego All-in-One. Choć jednemu z najpotężniejszych smartfonów działających pod dyktando "Dziesiątki" trudno odmówić ogromnych możliwości, urządzenie posiada też oczywiście wady. O ile w rzeczywistości biznesowej taką wadą nie jest cena, o tyle ograniczony wybór aplikacji w Sklepie może już wpłynąć na negatywny odbiór urządzenia.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/hp-posts-another-hp-elite-x3-marketing-video-pushing-business-features/

Polecamy również w kategorii Urządzenia

Komentarze

Skomentuj

Autor