Galaxy Buds Plus w trzech kolorach na wyciekłych renderach

Galaxy Buds Plus w trzech kolorach na wyciekłych renderach

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
14:26
21.01.2020
880 wyświetleń

Już za niecały miesiąc odbędzie się wydarzenie Galaxy Unpacked. 11 lutego Samsung zaprezentuje nową serię smartfonów Galaxy S20 i drugą generację składanego telefonu, prawdopodobnie pod nazwą Samsung Galaxy Z Flip. Oprócz nich firma szykuje podobno również następną generację bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds. Potwierdzają to wyciekłe rendery, do których dotarł MySmartPrice.

Jak można zobaczyć na grafikach, Galaxy Buds Plus będą dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, jasnoniebieskim i białym. Możemy też bliżej przyjrzeć się designowi. Wygląda na to, że nie zmienił się on specjalnie w porównaniu do pierwszej generacji. Również etui ładujące wygląda niemal identycznie. Nowościami są natomiast nowa, niebieska wersja kolorystyczna i przyciski fizyczne poniżej wskaźnika LED. Samsung Galaxy Buds Plus będą wspierać zarówno ładowanie bezprzewodowe, jak i poprzez port USB Type-C.

Słuchawki zaliczą też skok jakościowy i wydajnościowy w porównaniu do poprzedniej wersji. Poprawie ulega jakość połączeń, ponieważ liczba mikrofonów wzrasta z 2 do 4. Rośnie też pojemność baterii, która teraz wynosić ma nie 58, a 85 mAh. Cena wynosić ma podobno 150 dolarów. Więcej szczegółówym poznamy na Galaxy Unpacked już 11 lutego.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/leaked-galaxy-buds-plus-renders-suggest-three-color-options/

Polecamy również w kategorii Samsung