Forza Motorsport 7 już dostępna do pobrania w darmowej w wersji demo

Forza Motorsport 7 już dostępna do pobrania w darmowej w wersji demo

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:07
19.09.2017
2165 wyświetleń

Forza Motorsport 7 to w tym roku jeden z największych powodów do dumy Microsoft Studios. Mocno rozbudowana, przepięknie wyglądająca i w pełni wykorzystująca technologię 4K HDR przy 60 fps ścigałka swoją premierę na Windows 10 i Xbox One zaliczy dopiero 3 października tego roku. Dziś jednak wydawca zdecydował się na nietypowy krok, udostępniając bezpłatną wersję demonstracyjną.

O tym, czy w dzisiejszych czasach wypuszczanie demek gier ma jeszcze sens, trwają zażarte dysputy podparte rozległymi analizami. Tak czy inaczej na taki krok zdecydował się Microsoft Studios, który fanom wyścigów nie każe długo czekać. Forzę Motorsport 7 można pobrać już dziś zarówno na komputery osobiste, jak i konsole z rodziny Xbox One X. Warto przypomnieć, że siódma odsłona serii Horizon (i dziesiąta serii Forza) jest tytułem zgodnym z Xbox Play Anywhere, co oznacza możliwość gry zarówno na Xbox One, jak i na komputerach PC z systemem Windows 10. Dziś pojawił się też nowy zwiastun premierowy, który możecie obejrzeć poniżej, także - uwaga - w jakości 4K!

"Zanurz się w świecie sportów motorowych dzięki największej najpiękniejszej i najautentyczniejszej grze wyścigowej jaką kiedykolwiek stworzono. Ciesz się wspaniałym obrazem HDR w rozdzielczości 4K i 60 klatkami na sekundę. Zbieraj i ścigaj się w każdym z ponad 700 samochodów wliczając w to największą kolekcję Ferrari Porsche i Lamborghini jaką kiedykolwiek zebrano. Sprawdź swoje umiejętności w 30 znanych lokacjach i na 200 trasach gdzie warunki atmosferyczne zmieniają się wraz z każdym wyścigiem" - głosi opis w Sklepie Windows.

Forza Motorsport 7 Demo można pobrać już bezpłatnie ze Sklepu Windows. Należy jednak przygotować sporo miejsca na dysku, bowiem przybliżony rozmiar pliku do pobrania wynosi ponad 22 GB... a mowa tylko o wersji demonstracyjnej.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/forza-motorsport-7-demo-now-available-xbox-one-windows-10/

Polecamy również w kategorii Gry