Fallout 4 i Rainbow Six Siege na Xbox One za darmo do pogrania w ten weekend

Fallout 4 i Rainbow Six Siege na Xbox One za darmo do pogrania w ten weekend

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:45
17.05.2018
0 komentarzy
876 wyświetleń

Microsoft ogłosił świetną promocję dla wszystkich posiadaczy kont Xbox Live (nie jest wymagana subskrypcja Gold). Użytkownicy konsol Xbox One i Xbox 360 będą mogli grać w tym czasie online z przyjaciółmi całkowicie za darmo. Wszystko w ramach akcji Free Play Days For All, która wystartowała dziś i potrwa do poniedziałku, kończąc się o godzinie 8:59 czasu polskiego. Dodatkowo przez ten czas można pograć za darmo w dwa znane tytuły.

Free Play Days For All

Free Play Days For All to dla graczy świetna okazja, by bez jakichkolwiek opłat poznać jedną z najbardziej popularnych zalet członkostwa w usłudze Xbox Live Gold - chodzi oczywiście o tryb gry dla wielu graczy, w którym niezawodność połączeń jest wszystkim. Jeśli jesteście właścicielami Xboksa One lub 360, warto zalogować się w Xbox Live już teraz, by grać w sieci za darmo aż do poniedziałku rano. Bezpłatna próbka możliwości Xbox Live Gold to nie wszystko, czego doświadczyć można w ten weekend. Dodatkowo przez ograniczony czas odblokowane będą dwie świetne gry.

Co powiecie na darmowy dostęp do dwóch produkcji rangi AAA na Xbox One podczas tej imprezy? W ramach akcji Free Play Days For All wszyscy członkowie Xbox Live będą mieli bezpłatny dostęp do Rainbow Six Siege i Fallout 4. Jak można pobrać gry? Wystarczy kliknąć link odpowiedni dla naszego konta:

Free Play Days For All z pewnością pozwoli wielu graczom zapoznać się z dobrodziejstwami inwentarza złotej subskrypcji Xbox Live. Dla tych, którzy już zasmakowali trybu multiplayer na Xbox One lub Xbox 360, zostają jeszcze darmowe, ograniczone czasowo wersje najnowszych części dwóch kultowych serii. Cóż, nadchodzi weekend, czas chwycić za kontrolery!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2018/05/17/xbox-live-free-play-days-weekend/

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox

Komentarze

Skomentuj

Autor