Dodatkowa pula wejściówek na ITechDay 2019!

Dodatkowa pula wejściówek na ITechDay 2019!

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
14:17
26.02.2019
972 wyświetlenia

Przypominamy, że już w przyszłym tygodniu, 7 marca, odbędzie się w Warszawie kolejna konferencja z cyklu ITechDay organizowana przez Warszawską Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiS). Sesje tematyczne będą prowadzone przez znanych prelegentów, posiadających bardzo bogate doświadczenie praktyczne poparte wieloma certyfikatami. Wydarzenie będzie miało miejsce w w siedzibie Wyższej Szkoły Menedżerskiej na warszawskiej Pradze.

Jest to więc niespotykana okazja na poznanie wyjątkowych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Wśród gości konferencji znajdą się administratorzy, inżynierowie oraz kadra zarządzająca IT z różnych zakątków świata, z polskich i międzynarodowych firm działających we wszystkich gałęziach przemysłu.

Jak co roku, CentrumXP objął to niezwykłe wydarzenie patronatem medialnym. Tematy, jakie poruszone zostaną podczas tegorocznej edycji, obejmują między innymi zagadnienia chmury publicznej i prywatnej, bezpieczeństwa gromadzenia danych, dostępności oraz automatyzacji.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w konferencji, to mamy dla Was znakomitą wiadomość - udział w niej jest całkowicie bezpłatny. W związku z ogromnym zainteresowaniem zwiększono właśnie pulę darmowych wejściówek! Nadal jest ona ograniczona, tak więc naprawdę warto pośpieszyć się z rejestracją. Więcej informacji na temat konferencji ITechDay, w tym jej szczegółową agendę, znajdziecie na stronie konferencji, a najważniejsze aktualności publikowane są na Facebooku.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.itechday.pl/

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne